Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
76%
Nem a falu elt vele hanem te!Innentol aki a szajara vesz fogadja be az onzo pasid,azt utana lehet huhogni.
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
77%
A leírtakból úgy tűnik, hogy vissza fog jönni. Meg kellene próbálni leülni vele (ha nem ittas) és elbeszélgetni a családotok helyzetéről, jövőjéről, az ő és a te egymás iránti érzelmeiről, elvárásairól. Ha hajlandó erre és lehet vele értelmesen, ész-érvekkel beszélgetni és még egyáltalán el tudod-tudjátok képzelni a közös jövőt, nagyon pontosan meg kell határozni mindkettőtök egymás iránti viselkedését, a tolerancia szinteket, a közös háztartásban végzett-végzendő munkákat, stb. stb. Ha már beszélni sem lehet vele, akkor csak egy út van, mihamarabb el kell hagyni és új életet kezdeni akár egyedül (szerencsére anyai segítséggel), mielőtt teljesen tönkremész. A babának nagy szüksége van rád és a nyugalomra, ezért határozottan lépd meg a szükséges lépéseket.
2010. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy rettentően zsugori ember,képes egész nap éhezni,ha nincs itthon és a saját pénzén kell ételt vennie.Tényleg úgy érzem most,hogy semmi szeretet nincs bennem iránta,a szerelem meg réges-rég elmúlt.Csa a baba miatt házasodtunk össze 4 év járás után,igaz már a kezemet jóval előtte megkérte,de sosem gondoltam komolyan,hogy házasság lesz belőle,szerettem de nem igaz szerelemmel.Nagyon elrontottam az életemet.
2010. aug. 1. 22:43
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
Most ne haragudj,de ha az emberek véleménye most a legnagyobb gondod akkor már nem is szereted.
2010. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te ezt a férfit egyszerűen kiherélted!

Anyukád tart el titeket,ez a legnagyobb baj.Egy pasinak,ez egyenlő a kasztrálással,ha nem képes a saját családját eltartani,hanem mindezt az anyósa teszi meg helyette.Erre jött "ez az én házam" mondatod,ami gyakorlatilag egy kegyelemdöfés volt.

Amit pedig mindig a fejedhez vágott,hogy csak a pénze kellett neked,természetesen nem igaz,de fájdalmat akart okozni,mint egy sebzett állat.

Ami pedig a legszomorúbb,hogy téged nem az érdekel,hogy vége a kapcsolatotoknak,hanem az,hogy mások mit fognak szólni.Ki nem tolja le,hogy mások mit szólnak!Az emberek élnek-halnak a pletykáért.Ha nem ebbe,majd belekötöttek volna a gyereknevelésedbe,vagy épp a hajszínedbe.Az embereknek nem lehet megfelelni és nem is kell.

Akkor lett volna ez a kapcsolat egészséges,ha külön éltek,mint egy igazi család és az anyukád maximum abban lett volna támaszotok,hogy vigyáz a picire hétvégenként.

Ennek a házasságnak az első perctől kezdve lőttek!

2010. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
92%
ha nem szereted ne érdekeljen. néha jobb a gyereknek apa nélkül, enyémnek is jobb lenne a barom@rcú nélkül, sajnos én még szeretem.
2010. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
72%
Detto u.ez volt nálunk , u.ilyen érvekkel! És felálltam a 4 hetes csecsemővel és otthagytam. Végiggondoltam, nem kapkodtam el és jól döntöttem. Nehéz, de egy anyagias pszichopata senkinek nem jó. A gyereknek apaként meg főképp nem. Egyetértek azzal aki Szt. Antalhoz küldött egy százassal. Holnap lehet én is felkeresem... Sok sikert és emeld fel szépen a fejed, az élet és a gyermeked egy szép napon meghálálja hogy kipenderítetted azt az energiavámpírt!
2010. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 Allison ***** válasza:
38%
Amit főztél edd is meg! Kellett neked tanulás közbe gyereket szülni és hozzámenni olyanhoz akibe nem vagy szerelmes! Majd most tanulsz belőle!
2010. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
39%
aki a kiherélést emlegette, ha eltartja apa a családot nem szorulnak családi segítségre!! azért nagyon sokminden akarat kérdése. és ha alaptalanul gyanúsítgatnak vkit, ez esetetben pénzéhséggel, akkor naná h szúrni akar vhogy.
2010. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
74%

Allison: utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének.

Nagyon segítőkész, empatikus válasz volt.

2010. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!