Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Ő a férfi a háznál,egyáltalán nem kezeljük papucsnak.Mindenből kikérjük a véleményét.Azt főzzük,amit szeret,egyszóval jómódjában nem tudja mit kezdjem magával,és amúgy a férfi munkát is mi végezzük helyette vagy napszámosnak fizetünk,hogy ő pihenhessen.Nem hiszem,hogy rossz dolga lenne nálunk.
2010. aug. 1. 23:29
 42/61 Allison ***** válasza:
51%
Hát nem azért de most komolyan én vagyok a hülye hogy nem kedveskedek egy olyan nőnek aki a felsoroltakon felül még azt is hagyja hogy megalázzák, megcsalják ennyiszer??? Aranyos kicsilányod mástól is lehetett volna, na mindegy, úgyis lepontoznak, pedig igazam van csak itt nem díjazzák az igazságot csak az egyetértést.
2010. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
68%

Allison!

Te sem vagy irigylésre méltó!

Sivár egy életed lehet, ha minden este itt élvezkedsz más baján!

:)))

Nekünk legalább itt van a gyerek! Aztán majd lesz társ is (nekem már van), de neked mi marad?

Lefogadom, jövő ilyenkor is a gép előtt fogsz kuksolni, mi meg már el is felejtettük ezt a szürke időszakot az életünkben.

2010. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
87%

Mint korábban már írtam,ennek a házasságnak nagyon nem kellett volna létrejönni.Egy állapotos diáklány,egy apaságot nem akaró,még gyerekesen gondolkodó férfi és egy mindenlében kanál anyós hármasa halálra ítélt ötlet.

Remélem tanultatok a hibákból,mert van itt bőven mit.A BMV egyébként olyan,mint a péniszméret,státuszszimbólum.A megcsalás pedig bizonyítéka annak,hogy mekkora kan,hamár otthon az anyós hordja a nadrágot.

Igazad van,nem kellett volna hozzá menned és a gyerek is korai volt.Őt persze már nem bánhatod és ne is tedd,de másodszorra jól gondold meg,hogy milyen körülmények között mész férjhez!Ja és lehetőleg száműzd a következő házasságodból az anyádat,mert neki semmi köze hozzá.

2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
tényleg hülyeség volt ilyen embernek gyereket szülnöm,de mikor állapotos lettem diákként nem fogtam fel,hogy mire is vállalkozunk,úgy voltam vele,majd felnő valahogy,megaztán ott van anya,aki már tapasztalt,és ő majd gondoskodik róla,míg én nem tudom megadni neki,amire szüksége van.Épp ezért nem akartam hozzámenni,de a szülei eről hallani sem akartak,elvileg nagyon vallásos emberek,csak a fiúkat nem tudták megnevelni.Szerettem,de már sokszor azt kívánom,hogy bárcsak ne ismerném,de akkor nem lenne az én pici lányom.Visszatérve nagyon megszerettem az anyaságot,nem is gondoltam mennyire jó érzés,ha egy pici kis lényecske ennyire rám van utalva,és a gyönyörú,tündéri kis mosolyával feledtetti minden gondomat.
2010. aug. 1. 23:36
 46/61 Allison ***** válasza:
37%
Marad miből? Honnan tudod nekem mim van és hogy merészeled azt gonsdolni hogy kevesebb mint ami neked van? Személyeskedéssel nem lesz igazad... Amire vágyom az mind megvan, gyerekre nem vágyom akkor miért lenne? Nem akarok elrontani az életem hogy magamra erőszakolom. Nem mindenki olyan mint te de nem is magyarázkodom, itt csak a hazugság a jó válasz, aki szembesít a saját hülyeségeddel az mindjárt gonosz... :)
2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
69%
Ha vitte a kulcsát,akkor cseréld le a zárat....
2010. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 Allison ***** válasza:
33%
És amúgy neked mi marad ha a gyereked felnő és vége a kapaszkodónak? :) Na szóval tessék békénhagyni, semmivel sem vagy jobb nálam.
2010. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Édesanyám jó ember,mindig férjemet védi,még ha nekem van igazam,akkor is.Mindig azt mondja,hogy neki nehezebb,mert ő hagyta otthon a családját,és nem könnyú beilleszkedni egy idegen környezetbe.Én ezzel teljesen egyet értek,de hát mindennek van egy határa,nem kell állandóan édesanyámat becsmérelni,mert a tesómékat is segíti.Mi igy is kapunk eleget,miért sajnálja tőlük?Nagyon magának való ember,nem is tudom miért voltam mellette???Már nagyon összezagyváltam az egészet.Köszönöm az eddigi kommenteket,és sajnálom hogy ilyen sokan maradunk egyedül gyerekkel.
2010. aug. 1. 23:42
 50/61 anonim ***** válasza:
84%
kitartást kívánok, lesz még nehezebb, remélem ügyesen átvészeled!!!
2010. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!