Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
76%
Allison elég bántó ha az embert mindenki a szájára veszi. Érzékenység kérdése h ki hogyan viseli ha kivesézik az életét.
2010. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 siva79 ***** válasza:
52%
Ha visszamenne küldd el a...-ba.
2010. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 Allison ***** válasza:
64%
Bántó de ettől függetlenül nem ez kell hogy irányítsa az embert.
2010. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
40%
Már megint itt járnak a "lepontozók" :-P
2010. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

23:10-es

Én is értelek és egyetértek,hogy ez személyiség függő és hozzátenném,hogy családfüggő is.Nem mindegy,hogy például az anyós,mennyire éereztette a férjjel,hogy a spermadonorságon kívül másra nem alkalmas.Az sem volt jó húzás,hogy egy fedél alatt éltek,ahol neki a papucsán kívül nincs egy tégla tulajdona sem.Ezek a dolgok nagyon meg tudják alázni egy férfi büszkeségét.Ha ehhez társul,hogy a felesége nem szereti,talán férfi számba sem veszi,akkor végképp nincs mire támaszkodni,miben bízni és ilyenkor jön a flegmázás,meg az én mindenre tojok,és jönnek a sértegetések.

Tényleg jobb,hogy külön mentek,így van esélye mindkettőnek egy érett kapcsolatra.Az egyetlen vesztes a kisbaba.

2010. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a két nö az agyára megy.
2010. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 Allison ***** válasza:
51%

23:08 ne álmdozz nincs semmi irigyelni való a gyerekekben az anyjukban. Rossz dolgokat nem szokás irigyelni xD

Amúgy meg én is mondhatom hogy a megkeseredett anyukák élvezkednek itt hogyha nekik is rossz akkor nehogy már másnak jó legyen, szüljenek ők is had szenvedjenek a pasijukkal meg a gyerekkel meg a hormonjaikkal. :) Úgyhogy le lehet szállni rólam, ovis dolgokat bárki ki tud találni.

Szerintem az a nem normális aki hozzámegy egy emberhez akibe nem szerelmes és aztán még csodálkozik hogy mi lesz és aki azt lesi mit gondolnak róla az emberek. A pasi nem hülye biztos érzi hogy nem szereted, akkor mégis mire gonodljon miért vagy vele?

2010. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Igen már nem igazán szeretem,de ha ismernétek tudnátok,hogy miért nem.4 év alatt 4 nővel feküdt le,és nagyon sokkal "csak"csókolózoott,persze én mindent megbocsátottam,mert nagyon szerettem az elején,utána már csak megszokásból voltam vele,egyszóval féltem az újtól,és inkább tűrtem a réginek.

Amúgy férjem is jól keres,nem azért fizet édesanyám mindent,mert nekünk nincs,csak egyszerűen ő így akar segíteni,hogy minél előbb haladjunk valamire.Párom BMV-re vágyik gyerekkora óta,és meg is mondta,hogy ő nem lesz teljesen boldog míg nem lesz BMV-je.Azt mondta,hogy kettős személyiség:az egyik a családért él,a másik az autókért,de ha valamelyiket mellőzi akkor sem lesz boldog.Nehéz természet.Persze az sem kis szempont,hogy ölelő karok várják haza,anyuci minden kis gondját-baját orvosolja.

Buta döntés volt ilyen embernek gyereket szülnöm,de hát végül is szeretem a pici lányunkat,és ő az egyetlen dolog,amiért érdemes volt hozzá mennnem.A házasságot egyáltalán nem akartam,csak párom szülei erősködtek nagyon,párom mikor megtudta,hogy állapotos vagyok azt mondta,hogy menjek abortuszra,és néhány napig felém sem nézett,én akkor azt mondtam,hogy ne is lássam többé,de nagyon tenyérbemászó tud lenni,és újra bedőltem neki,hogy máslesz minden!!!

2010. aug. 1. 23:24
 39/61 anonim ***** válasza:
70%

Erre mondják: - Jó dolgában a kutya is megveszik.

Vissza ne engedd, minek idegesíted vele magad. Ott a suli a gyerekről nem is beszélve.

31/F

2010. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
90%
Nem szeretnék senkiről rosszat mondani, különösen számomra teljesen ismeretlen emberekről, de egy dolog feltűnt. Mint írod, szerinte "mindig az van, hogy nekem csak a pénze kellett". Ezt cáfolandó hosszasan bizonygatod, hogy valójában mennyire nem a pénzére hajtottál. Ez hihető is, csak az idézett frázis egyáltalán nem erre a problémára utal. Tartalmilag sem, de nyelvtenilag sem. Inkább az van benne, hogy valami hiányzott a kapcsolatból. Nem szeretnék belemenni, hogy kinek a hibájából, de úgy tűnik, hiányzott valami. Remélem ezzel segítettem. Kivánom neked, hogy minél előbb túllegyél e krízisen.
2010. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!