Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
78%
Orulj neki!!Pezsgo van otthon?Megszabadultal egy kolonctol.
2010. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok vészmadárkodni de lehet, van valakije és csak kiprovokálja a veszekedést, hogy elmehessen hozzá.:((
2010. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%
Igaza van az elsőnek.Mit tegyél?Holnap adj Szt.Antalnak egy 100-ast, hogy elhúzott.
2010. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%
sajnos csak urugy volt, hogy lelephessen...ne magadat okold, ha csak ennyit birt a fejedhez vagni.En a gyereket szuletesetol egyedul nevelem es bar rossz volt az apuka nelkul, mar nem banom, h igy alakult.Kihevertem es mar megint szerelmes vagyok egy aldott jo emberbe.Okos vagy es megoldod.
2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem olyan könnyű,mert azt mondtam neki,hogy ez az én házam,és menjen innen,tudom,hogy nem lett volna szabad ezt mondanom,de már annyira idegesített a sok hülyeségével,hogy nem tudtam tovább kontrolálni magam.Nem szeretném,hogy én legyek a hibás,hogy elment,mert nekem fontos az emberek véleménye,és így azt fogják gondolni,hogy egy önző disznó vagyok.Anyósom meg végképp ki lesz kelve magából,hogy miért mertem megbántani a kicsi fiacskáját.Nehéz,de örülök,hogy elment,csak félek a "faluszájától",lehet hogy nem kellene???
2010. aug. 1. 22:32
 6/61 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom az előttem szólokhoz!

Örülj, hogy elment a férjed. Az édesanyád fizet mindent, akkor ő mégis minek volt Veletek?

Így, hogy elment, legalább nem élősködik Rajtatok!

2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
68%

Csatlakozom az első válaszolóhoz!Úgy kell pénzt kéregetned tőle mert ezek szerint magától nem ad, és még ő van megsértődve pedig ott van a babátok is?!

Azt írtad ment már el máskor is!Akkor most ejtsd jól pofára mert ha vissza akar menni hajtsd el a búsba!Szerencsés vagy mert nem maradsz magadra ott van az anyukád,a párodtól meg kérd a gyerektartást és akkor spórolgasson magának!Micsoda zsugori egy ember lehet neharagudj....

2010. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem most totál meg van sértődve átgondolja és majd igazat ad neked ha nem akkor meg se éri miatta idegeskedni.A faluval meg ne foglalkozz senkinek semmi köze hozzá.
2010. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
92%
Oket erdekli a te velemenyed?Nehogy mar azzal foglalkozz, igy is van bajod..Csak magadra es a gyerekre koncentralj!Lesz idod gondold vegig, h ki miben hibazott es van e ertelme kibekulni.De nekem ugy tunik, h nem igazan van nalatok szeretet egymas irant...
2010. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
90%
Ha örülsz, hogy elment, akkor ne érdekeljen más véleménye. Nem élheted le egy olyan emberrel az egész életed, akivel nem akarod. Főleg néhány pletykás vénasszony miatt...
2010. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!