Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet feldolgozni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni és elfogadni? Miként léphetek túl ezen?

Figyelt kérdés
2 éve házasság után úgy néz ki válunk. :( Férjem elhagyott, már nem szeret azt mondja, nem bír velünk együtt élni. Van egy másfél éves babánk is. Ő hozzá járna haza és látná rendszeresen, gondoskodna rólunk ahogy tud. De mi így is rettenetes anyagi helyzetbe kerülünk, mintha az érzelmi része nem lenne elég. Neki valószínűleg hamarosan új kapcsolata lesz és boldogan él mint hal a vízben. Én meg küszködhetek a mindennapokban a babánkkal. A válással szerintem nem lesz gond, nem szeretné ő sem bonyolítani. De érzelmileg képtelen vagyok feldolgozni...hogy már nem szeret minket, hogy nem akar velünk lenni...inkább ismét független agglegény életet akar....hiába vagyok én is hibás abban hogy tönkrement a kapcsolatunk, ez egyszerűen felfoghatatlan a számomra. Ráadásul nekem a picivel egyáltalán nem lesz egyszerű új életet kezdenem, új kapcsolatot teremtenem, majd valamikor. De majd végignézhetem ahogy ő boldog az új barátnőjével.... Kérlek öntsetek lelket belém. :( Család nincs illetve messze vannak, rájuk nem számíthatok. Gyed-en vagyok itthon a picivel.
2010. júl. 30. 18:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%

megint én... 00.16-os,

én tudod mit csináltam? mert mondtam h detto ilyen helyzetem volt...összeszedtem minden fellelhető cókmókot a lakásban (babaruha, saját ruhák, egyéb stb) és a baráti/ismerősi körben eladogattam őket. Férjecskével is meg kéne ám beszélni, hogy gondolja???!! A gyermek az ővé is, amíg nincs munkád legalább segítsen be!!! Erről volt már szó?

egyébként...merre laksz?

2010. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
50%
Allison neked aztán igen furi lelkivilágod van.
2010. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Allison ***** válasza:
0%
És melyik részre fura? Hogy nem gondolom hogy a házasság és a gyerek miatt örökre együtt kell maradni ha rossz is? Vagy nem szídom a pasit vagy mégis miért?
2010. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, átérzem... Velem is u.ez történt, 4 és fél HETES a babám mindössze. Szerencsére szüleimhez költözhettem és van mentsváram. De érzelmileg iszonyat nehéz!!! 2 hete történt. És igen, néha önsajnálatba esek. Ez is a feldolgozás része. Sírj ha kell, nevess ha kell, attól vagy EMBER! Az idő majd segíteni fog, egyre jobb lesz, tudom én is és remélem tudod Te is!!! Szorítok Sorstársam!!!
2010. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én pl kiváncsi lennék hogy vagy most...
2010. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!