Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet feldolgozni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni és elfogadni? Miként léphetek túl ezen?

Figyelt kérdés
2 éve házasság után úgy néz ki válunk. :( Férjem elhagyott, már nem szeret azt mondja, nem bír velünk együtt élni. Van egy másfél éves babánk is. Ő hozzá járna haza és látná rendszeresen, gondoskodna rólunk ahogy tud. De mi így is rettenetes anyagi helyzetbe kerülünk, mintha az érzelmi része nem lenne elég. Neki valószínűleg hamarosan új kapcsolata lesz és boldogan él mint hal a vízben. Én meg küszködhetek a mindennapokban a babánkkal. A válással szerintem nem lesz gond, nem szeretné ő sem bonyolítani. De érzelmileg képtelen vagyok feldolgozni...hogy már nem szeret minket, hogy nem akar velünk lenni...inkább ismét független agglegény életet akar....hiába vagyok én is hibás abban hogy tönkrement a kapcsolatunk, ez egyszerűen felfoghatatlan a számomra. Ráadásul nekem a picivel egyáltalán nem lesz egyszerű új életet kezdenem, új kapcsolatot teremtenem, majd valamikor. De majd végignézhetem ahogy ő boldog az új barátnőjével.... Kérlek öntsetek lelket belém. :( Család nincs illetve messze vannak, rájuk nem számíthatok. Gyed-en vagyok itthon a picivel.
2010. júl. 30. 18:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

18.20-as!

Te milyen ember vagy?

Azért vagy ezen az oldalon, hogy mások problémáján élvezkedj, és sértegessed a gyanútlan kérdezőket!


Tűnj el innen, nem tudsz olvasni?

Csak tanácsot kért szegény, hogyan dolgozza fel érzelmileg ezt a nehéz helyzetet, nem gusztustalan beszólásokat!

Fogalmad sincs, milyen az amikor egy GYED-en lévő anyukát otthagy a férje, akit mellesleg szeret is.

Kedves kérdező!

Kitartás, az idő mindent elrendez, hidd el. Nagyon erősnek kell lenned és gondolj a picire! Próbálj meg kikapcsolódni.

Én ugyanilyen szituban vagyok, csak két kisgyerekkel, az egyik még baba.

Nekem lassan egy éve tart már ez. Én új barátságokat kötöttem azóta (mert a régiek elfordultak)és tudatosan szervezek magunknak programokat, mert sajnos családra én sem számíthatok. Amint tudok, vissza térek dolgozni is.

Túl leszel rajta és lehet, hogy az élet nem véletlen alakította így a sorsotokat.

2010. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Allison ***** válasza:
0%

Juj de harapós itt valaki! :D Nyugi anyuka nem kell pattogni, úgy látszik te sem vagy még túl de ne rajtam töltsd ki!

Semmi rosszat nem mondtam, pusztán azt hogy ha nem érti milyen gondoljon arra amikor ő szeretett ki másból.

Amúgy meg nem vagyok olyan szánalmas hogy leálljak gyűlölködni hogy milyen szemét a pasi! Ha a kérdezőnek az kell akkor meg van róla a véleményem!

2010. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Én sem szidtam a pasit... Mit szidjak rajta, azzal jobb lesz a kérdezőnek?
2010. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Allison ***** válasza:
16%
Hát te nem csak az előtted lévő 10 válaszoló xD És ha te nem is akkor sincs jogod leoltani. Azt írok amit akarok, majd moderálják ha nem ide való.
2010. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog, hogy kiszeret a másikból, de ott van a család egysége, amiért úgy gondolom felelősséggel tartozik. Mindenki aki házasságot köt!

Akkor minek kötünk házasságot, ha aztán eldobjuk mint a levetett, megunt ruhát? Ráadásul pont akkor lépünk le, amikor már ott van egy kisember....

2010. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Allison ***** válasza:

Ja én erre csak annyit tudok mondani hogy a szüleim tönkre tették az életem felét a családi egység miatt. Sokkal jobb lett volna ha az elején elválnak. A családnak is, nekem. Akkor talán még jóban lennének egy kicsit de annyi megutálták egymást mert össze voltak zárva, nekem meg azt kellett nézni.

Az ember nem tehet arról ha már nem szereti a másikat úgy. Akkor maradjon vele? Kinek jó az? A házasság az házasság de el lehet belőle válni, törvényes, meg van engedve akkor miért éljen vele az akinek nem jó így? Te szenvedél valakivel a családi egység miatt? Pont akkor bomlik meg legjobban!

Inkább örülni kéne hogy nem utálkozik, érdekli a gyereket, jön hozzá, fizetni amit kell.

2010. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
50%

21.57

Én érzelmileg már túl vagyok rajta, nekem másfajta problémáim vannak a válással kapcsolatban.

2010. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Allison ***** válasza:
0%
Akkor sem kell így beszélni velem mint egy utolsó senkivel csak mert nem sírtam mindjárt a kérdésen...
2010. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az nem jó a gyereknek, ha csak miatta maradnak együtt a szülők.

De a szerelem sem tart ám örökké!

A legtöbb férfi a gyerektől és az azzal járó gondoktól sokall be, és elmenekül a felelősség elől. Bepánikolnak mert véget ért a fiatalságuk, úgy érzik.

Persze, azért vannak kivételek is (sajnos nagyon kevés)

2010. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

22.15

Miért? Adtál a kérdezőnek valami értelmes tanácsot?

2010. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!