Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom teljesen elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom teljesen elfogadni párom gyerekét, lehet ezért elfog hagyni, pedig nagyon szeretjük egymást. Mit tegyek? Mit is jelent elfogadni párotok gyerekét?

Figyelt kérdés
N
2010. dec. 28. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret, nem hagy el, hanem segít megbarátkozni a gyerekkel. Biztos, hogy nem könnyű egy valószínűleg téged még ellenségként kezelő gyereket megszelidíteni. Kérd a gyereket is, hogy segítsen neked!


Írj egy kicsit többet: hány éves a gyerek, fiú, lány, miért nem tudod elfogadni stb.

2010. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd a párodtól, ha ő akar ezért elhagyni.

Nem bunkóságból írom, de tényleg.

Senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy szeressen.


Szerintem elfogadni a másik gyerekét: támogatni, hogy apa-gyerek kapcsolatot tarthasson a pároddal, ha ott van, akkor rendesen bánni vele (nem kell a fenekét ki.ni, meg álkedvesen gügyörészni, de ne érezze, hogy útban van). Nem leszel soha az anyja, de elég, ha lehet rád számítani, mint "nevelő családtagra".


Konkrétan mi a gondja veled?

Te miért érzed úgy, hogy nem tudod elfogadni?

2010. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hány éves a gyerek?

mért nem tudod őt elfogadni?

egy gyerek nem tehet arról ami körülötte a felnőttek világában folyik.ha jobban megimered a gyerket és nyitsz felé akkor biztosan megváltozik a véleményed és legalább már tapasztalataid is lesznek mire te is gyereket szülsz majd a párodnak.

2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
átlag embernek a gyereke a legfontosabb, ezen szerintem te változtatni nem fogsz tudni, próbálj szerintem barátkozni a kölökkel
2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát, kérdeztél valamit, aztán eltűntél...
2010. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell várni még felnő és elköltözik.
2010. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!