Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt feldolgozni, elfogadni?

Figyelt kérdés

7 év és egy gyönyörű közös kisfiú után elhagyott a párom.

(szerelem baba)

Eléggé összevesztünk, erre ő rá pár napra már egy másik lánynál kereste a "vigaszt".

Azóta is vele van.

Békülni nem hajlandó, de írogat és zavarja, ha van valakim.

Mit tegyek? Vajon mi járhat a fejében mikor ír nekem?

A legnagyobb baj, hogy nagyon szeretem ezek után is.

Vele kelek, fekszem, egész nap rajta kattog az agyam!

Úgy érzem megörülök, hogy elvesztettem.

Segítsetek kérlek!

Mit tegyek?

Köszi!


2010. júl. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj továbbra is társfüggő, vagy ne. Ha ez vígasztal, ős is az. Visszajön. Fura lesz.
2010. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:

Lehet,hogy ez nála ilyen fellángolás",és könyörögve megy majd vissza hozzád nemsokára.

Ha őt zavarja ha bárki a közeledben van,akkor egyértelműen szeret,nem tudja mit akar,teljesen kiakar sajátítani magának,hogy ne legyél senkié".

Várj még picit,ha továbbra sem megy vissza,akkor viszont a bánatos és hosszadalmas felejtés marad,(foglald le magad valamivel bármi ami elfáraszt)

vigasztaljon az,hogy van akit szeress van aki szeret az pedig a gyermeked,ő adjon neked erőt a továbbiakban.

Sok türelmet és kitartást kívánok!!

23/L

2010. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*-s
2010. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2010. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, de egy idő után sikerülni fog.

Szerintem ne várd vissza. Több vasat is a tűzben tart! Elég undorító. Gondolj bele, ha egyszer megteszi máskor is bármikor megteheti, hogy máshoz fordul!!!

2010. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"ha egyszer megteszi máskor is bármikor megteheti"

Nem akarom védeni, de olykor változnak emberek. Kategorikusan kijelenteni, hogy máskor is megteszi, túlzás azért. Természetesen ez csak ott és akkor dől el. Szabadon eldöntheti, hogy mit csinál. A végleges változás persze ritka. Nem könnyű az embernek szembenéznie önmagával, és építeni meg rombolni belül mindig valami nagyon szomorú, általában kerülendőnek ítélt tevékenység, és még a kockázata is számottevő. Ennek ellenére vannak szép számmal fejlődni képes és hajlandó emberek.

2010. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!