Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel tudnám anyámnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám anyámnak a legnagyobb lelkifurdalást okozni?

Figyelt kérdés
a szitu:az anya 22 év házasság után el akarja hagyni a családját egy gyerekkori szerelme miatt akivel most végre összejöhet a dolog(meg a barátnői is mind elváltak, szal elég rossz társaságban van minden szempontból). az apa mindent megtett az anyának csak kérnie kellett megkapta amit akart.van 2 gyerek: egy 27éves(dolgozik), és egy 18(jövőre érettségizik).a családi viszonyok mindig is rendezettek,nyugodtak voltak.az anyának azt már sikerült elérnie hogy a saját anyja már látni se akarja. a velünk(apa,2 gyerek) való beszélgetés még hátra van.én vagyok a 18 éves és mint a kicsinek nekem elég hatásos lehet a véleményem, mivel mindig is csendes,szófogadó,rendes gyerek voltam de most amit kapni fog az ki fogja készíteni.ahhoz h nekem mik az ötleteim azt hagyjuk, kíváncsi vagyok h ti miket tudtok javasolni
2010. júl. 28. 13:49
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő boldog szeretne lenni azzal elb...a a te életedet? Na nemár. Szegény anyukád, sajnálom,hogy ilyen gyereke van.

Ha egy kapcsolat már nem működik (és az szüleidé úgy tűnik nem működik), akkor el kell válni és pont.

2010. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
89%

"Hát ha pl, azt mondod neki, h ha elmegy, téged többet ne keressen. Mert szóba se fogsz vele állni, se hétköznap, de ünnep semmi. Úgy gondolja meg a döntését." Ahogy látom, te sem állsz értelmileg magasbb szinten, mint a kérdezö!!!


Az anyukának meg ez úgyis ez lenne a legjobb megoldás.

2010. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz. Ő nem elbaszta az életedet azzal, hogy el fog válni édesapádtól, hanem megszült, és felnevelt. Ezt ne felejtsd el.


Tudom nem könnyű, de édesanyád is megérdemli a boldogságot.

Ne akarj neki rosszat, utána gyötörne a lelkiismeret, és lehet, hogy teljesen elfordulna tőled anyukád. Inkább segíts neki abban, hogy helyre rázódjon, és hidd el, tudja ő, hogy szükséged van rá..


17L

2010. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
de olyan szinten gyenge kifogásai vannak h az már nevetséges, ha szar lenne a családunk megérteném, de úgy h a barátnői hatására elbasz egy eddig jól működő családot...már megfordult párszor a fejemben, h nekem akkor innentől kezdve nincs anyám.am is szar lelkiállapotban vagyok régóta pont ez hiányzott nekem...egyébként is ennyi idősen, 2 gyerekkel már mit akar??nagyot fog koppanni ha a gyerekei a közelébe nem mennek, és nem fogja megkapni azt a törődést amit itthon...meg is érdemli
2010. júl. 28. 14:07
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira azért mégsem működhet olyan jól az a család...
2010. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

az ogy te látszólag azt látod szüleid tökéletes házasságban élnek és anyád a szemét, amiért ebből a tökéletességből ki akar lépni? nem gondolod, hogy esetleg mégsem olyan tökéletes a dolog, csak nem elötted rendezik a piszkos dolgaikat és problémáikat?

Nehragaduj de majdnem felnőttként 18 évesen lehetne ennyi eszed, hogy jobban megnéznéd a dolgokat, nem pedig bosszút akarnál állni, meg anyádat fúrni, amiért bolodog szeretne lenni.

Önző kis ... vagy.

Tudod nekem is 17 évesen váltak el a szüleim, anyám szerelmes lett másba, otthagyta apámat.

Szar volt...naés? felnőttként gondolkodtam, hogy inkább legyenek külön, mint elrontsák az életüket, vagy így megmérgezzék az enyémet.Idő kellett mire túltettem magam, de meg sem fordult a fejemben, hogy bosszút kéne állnom....

Vagy azt várod anyádtól, hogy ezt a tökéletességi látszatot fenntartsa a te kis önző kedvedért, miközben ő boldogtalan lesz egész életében, mert te bezsarolod?

Ideje felnőnöd és elfogadnod, hogy az életben nem csak olyan dolgok történnek, amik nekünk jók.

2010. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
egyébként nem is érdemli meg h én v. bárki családtag segítse őt bármiben is, pl. ezt az egészet én csak úgy félfüllel tudtam meg, de még a bátyám is, és apámnak se volt képes elmondani időben(mert ez nem egyik napról a másikra történt), de h nekem nem mer a szemembe nézni az is biztos...érdekes lesz az a beszélgetés. de egyébként ha már a saját anyád ezek után lehord mindennek,látni se akar, akkor azért már nehogy én legyek a hibás h nem jópofizok vele
2010. júl. 28. 14:11
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád, mi az, amikor egy anya tönkre teszi az életedet... Hát nem az, hogy két felnőttkorú gyerek mellett él egy kicsit. Apádat már nem szereti: fogadd el, másnak is elváltak a szülei.
2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező, azért tudd már hol a helyed.

Nehogy már te akard megmondani a szüleidnek mit tehetnek és mit nem. Ha már ilyen korban a zsaroláson töröd a fejed, mi lesz veled később? ha barátod vagy barátnőd el akar majd hagyni, mert már nem szeret, öngyilkossággal fogsz fenyegetőzni mint a többi primitív? mert most pont olyan vagy.

Pont leszarod, hogy fel kéne nőnöd, az a lényeg, hogy neked a kényelmed egy percig se boruljon fel, anyukád továbbra is körülugráljon és kinyalja a feneked.

Ritkán találkozom ilyen kin önző döggel mint te.(szerencsére).

2010. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha az anyád neked megmondja hogy TE kivel éljél együtt, akkor lesz neked is jogod megmondani, hogy Ő mit csináljon.


Önző kis mitugrász vagy aki nem lát tovább a saját kis tündibündi orránál. Dobd már le a pelust a fenekedről aztán próbáld megérteni hogy nem te vagy a világ közepe. Milchbubi.

2010. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!