Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mivel tudnám anyámnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám anyámnak a legnagyobb lelkifurdalást okozni?

Figyelt kérdés
a szitu:az anya 22 év házasság után el akarja hagyni a családját egy gyerekkori szerelme miatt akivel most végre összejöhet a dolog(meg a barátnői is mind elváltak, szal elég rossz társaságban van minden szempontból). az apa mindent megtett az anyának csak kérnie kellett megkapta amit akart.van 2 gyerek: egy 27éves(dolgozik), és egy 18(jövőre érettségizik).a családi viszonyok mindig is rendezettek,nyugodtak voltak.az anyának azt már sikerült elérnie hogy a saját anyja már látni se akarja. a velünk(apa,2 gyerek) való beszélgetés még hátra van.én vagyok a 18 éves és mint a kicsinek nekem elég hatásos lehet a véleményem, mivel mindig is csendes,szófogadó,rendes gyerek voltam de most amit kapni fog az ki fogja készíteni.ahhoz h nekem mik az ötleteim azt hagyjuk, kíváncsi vagyok h ti miket tudtok javasolni
2010. júl. 28. 13:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%

Lehet fájni fog, amit mondok, és lehet le is pontoznak.

De.

Nekem az a véleményem, hogy ez az egész a szüleid dolga.

Ha anyukád nem boldog édesapádat sem tudja boldoggá tenni.

Mi értelme lenne együttmaradniuk? Előbb utóbb marnák egymást.

2010. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként én azt gondolom hagynod kéne, hogy édesanyád döntsön a saját életéről.Felnevelt két gyereket, mostmár lehet saját élete.Nem tudhatod mik történtek édesapád és édesanyád között...
2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
hát én elhiszem,hogy neked ez most sz*r,de attól jobban fogod érezni magad,ha boldogtalanná teszed anyukádat? jobb lesz attól,ha lelkifurdalásból marad, de boldogtalan lesz, lelkileg tönkremegy stb.? gondolom igy se könnyű neki és nem hiszem,hogy most még a te bosszúd hiányzik az életéből...na mind1,ahogy gondolod, cselekedj belátásod szerint, csak aztán ne várd,hogy felnőttként bánjanak veled,mert úgy látom még fejben nem vagy felnőtt,hiába vagy 18 éves...
2010. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
97%
Most tulajdonképpen mit akarsz? A szüleid nem jönnek ki egymással (vagy legalább is anyukád nem boldog ebben a kapcsolatban), elválnak - ez érthetö, legalább is egy felnött számára. Becsületesen megvárta, mire a gyerekei felnöttek (mert 18 évesen már te is felnöttnek számitasz, még ha borzasttó gyerekes is vagy), most már jogában kicsit a saját boldogságára is gondolni. Ne legyél önzö, és ne akard megkeseriteni anyukád további életét. Ha sokat hözöngsz, akkor csak azt éred el, hogy MINDENKI éretlen kis hülyénel fog tartani, anyukßád nem áll veled többé szóba, és a végén te maradsz a vesztes. INkább próbálj már felnöni, kinöttél az óvodás korból!!!!!!
2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne joga az édesanyának is új életet kezdeni és boldognak lennie ha már kihúnyt a láng a házasságba? Kulturáltan is el lehet válni, és az ne azt jelenti, hogy elhagyja a családot. Sztem ő is fiatal még és csak egy élete van. Vagy sajnálod tőle a boldogságot? Le lehet pontozni, de így gondolom.
2010. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
ha már ő elbhassza az életemet, akkor én is meg fogom ezt vele tenni. am én is tudom h nem vagyok agyilag 18, ezért lenne szükségem egy anyára még évekig, de hát így kösz nem
2010. júl. 28. 14:00
 7/50 anonim ***** válasza:
72%
Én felpontoztam mindenkit.
2010. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
A saját éltetedet csak te tudod elb*ni. Attól, hogy mást szeret, nem apádat, még van anyád. Akkor nincs, ha megtagadod, de akkor meg is érdemlet.
2010. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Tönkre teszi az életed? Lassan elkéne kezdeni a sajátodat, önállóan. Szerintem nem a te dolgod, ha a szüleid válni készülnek. Biztos, hogy nem tudsz minden részletet. Egyébként igazad van, nem vagy 18 agyilag, maximum 5. Én inkább neked okoznék lelkiismeret-furdalást, hogy ilyen vagy a saját anyáddal, de mindegy...
2010. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
9%
Hát ha pl, azt mondod neki, h ha elmegy, téged többet ne keressen. Mert szóba se fogsz vele állni, se hétköznap, de ünnep semmi. Úgy gondolja meg a döntését.
2010. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!