Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik viseli meg jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik viseli meg jobban a gyereket : ha együtt maradunk úgy, hogy nem szeretjük egymást és folyton veszekszünk, vagy ha elválunk?

Figyelt kérdés
10 éves a fiunk és borzasztó érzékeny.
2020. jan. 30. 06:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam egy két kommentet, ne haragudj de egy ilyen emberrel minek vagy még együtt, aki disznónak nevez?????


Előző válaszoló voltam aki írta, hogy tönkre fog menni így a gyerek.

2020. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem olcsóbb és jobb is ha együtt elmentek sportolni.

Megspóroltál egy válást, egészégesebben fogsz élni és nem leszel malac, így ezt biztosan nem fogja rád mondani.

Becsapva sem fogja magát érezni, hogy elvett egy egészséges szexi nőt, majd az jól elhagyva magát...

Lehet Norbinak még is igaza volt?

2020. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
57%
22-es: És akkor mi van, ha a kérdező mondjuk lesérül, és hetekig nem tud sportolni? Vagy betegség következtében meghízik? Vagy mondjuk szül egy újabb gyereket, és rárakódik pár kiló? Akkor majd igazán csodálatos támogatás lesz neki egy olyan férj, aki folyamatosan beszólogat a súlya miatt...
2020. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak elváltak volna a szüleim.

Folyamatos volt a vita, a feszültség, gyűlöltem otthon lenni, mert nem volt igazi otthon.

Utáltam látni azt, hogy a szüleim boldogtalanok.

Egyszer veletlenül meghallottam, hogy anyu azt mondja apunak, hogy ha nem lennék én (a legkisebb, akkor 8évesen) akkor elválnának.

Ezt elmondtam a nővéremnek, aki attól kezdve gyűlölt és engem okolt a borzasztó családi közegért.

13 évesen volt az első öngyilkossági kísérletem, mikor beszedtem a nagymamám összes gyógyszerét (cukorbeteg, magas vérnyomásos)

15 évesen felvágtam az ereimet.

Tudod, bárcsak elváltak volna, de inkább simán rámtolták az elpocsékolt éveik felelősségét.

2020. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#22 Szóval puncsoljon egy ilyen aljadék ember elismeréséért? Nem éri meg, tapasztalat. Kérdező, inkább hagyd ott és akkor fogyj le, ha akarsz és magadért. Ne neki, mert nem érdemli meg. Ugyanis ha a férfi szarul bánik veled és csak a túlsúlyod miatt, akkor nem normális. Ha meg más probléma is van, akkor a fogyás sem oldja meg.
2020. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
rám az, hogy a párom szülei elváltak és anyósom egyedül nevelte a gyerekeit iszonyú jó hatással volt és a jövőben való összes hitemet és pozitívan mentettem ki, jó az, ha van az embernek valami eszményképe, amit ugyanúgy megvalósíthat, de előfordulhat, hogy a múlt bölcsességében a jövő reméysége elkallódik
2020. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

10-es válaszát kéne tisztán látnod!


10 éves a fiatok és borzasztóan érzékeny?


Ha együtt maradtok a fiatok megy tönkre!

2020. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Legnagyobb baja, hogy nem tudok a múlton túl lépni. Nem tudom elfelejteni, hogy hogy degradált le. Hogy nevezett disznónak, nem tart nőnek, hogy életképtelen vagyok, és mi a francnak vett el."


Ha neki ez a legnagyobb baja, akkor neked mekkora traumát okozott a nyamvatt mocskos szájával? Fogadjunk, hogy nem egyszer éjszaka bőgtél, és önértékelésügyileg szépen leépítette azt amid van!


Ezen kérdésre már válaszoltam egyszer, ha még mindig ezen gondolkodsz, hogy mi lenne a jobb akkor nagyon bemanipulált az a pasi téged, akit te "férjednek" nevezed.


Lehetek őszinte?


Egy percig sem kéne gondolkodnod ezen, hogy mit kéne tenned ilyen helyzetben a gyereked érdekeit nézzed, és azt hogy a család fogalmát ez az ember már majdnem tönkre tette! A gyerekednek és neked is a legjobb, ha elválsz tőle, de ez csak tanács, a te életed. De gondolni kéne az érzékeny gyerekedre!

2020. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy van-e hová mennetek, el tudod-e tartani magatokat, meg tudod-e oldani a mindennapi logisztikát, szóba jöhet-e iskolaváltás pl.

Nyilván a válás lenne az ideális opció, szerintem ez számodra sem igazán kérdés. De ha a fentiek nagy részére "nem" a válasz, és ellehetetlenülnétek, akkor hiába...

2020. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!