Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszekszünk annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszünk annyit amikor nem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Alapjáraton távkapcsolatnak indult, hisz 100 km van közöttünk (egyébként nem az internetről ismerjük egymást). Szóval az "elejétől" kezdve skypeon tartottuk a kapcsolatot, akkor nem is volt ezzel semmi gond, viszont azt vettük észre az elmúlt másfél hónapban, hogy amikor személyesen találkozunk nincs semmi probléma, viszont amikor nem vagyunk együtt minden kis apróságon össze veszünk méghozzá napi szinten. Úgy érzem ilyenkor nincs is nagyon közös témánk az adott nap kivesézésén kívül. Lehet, hogy csak nem való nekünk a távkapcsolat? Vagy mi a probléma? Mert amikor még ismerkedtünk 3-4 órákat is képesek voltunk skypeolni, most meg ha 10 percet beszèlünk akkor is esélyes, hogy vita lesz. Legtöbbször azt sem tudom, hogy min vesztünk össze. Nagyon félek, hogy emiatt tönkre megy az egész, mert nagyon megszerettem őt és úgy tűnt, hogy ő is így érez, viszont ezek a viták szép lassan megmérgezik az egész kapcsolatot. Nem akarom elveszíteni őt, de nem tudom mi lenne a megoldás. Egyébként én 22 vagyok, ő 24.
2016. jún. 7. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

100 km nem távkapcsolat igazán.

Egyébként nincsenek közös élményeitek, és ezért unjátok egymást.

2016. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatot? Nem akarom őt elvezíteni és iszonyúan kétségbe vagyok esve...
2016. jún. 7. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Oldjátok meg, hogy közelebb legyetek egymáshoz. Az is a probléma okozója, hogy az internet érzelmet/hangulatot kis vagy semmilyen mértékben nem közvetít. Könnyű a másikat féreérteni sajnos.
2016. jún. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a sz.rt tudtok vitázni 3 hónap alatt. Nem hiszem hogy összeilletek.
2016. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komoly dologról még soha nem vitáztunk, szinte mindig az a vita kiváltója, hogy ki hogy reagál valamire... Viszont személyesen soha semmi ilyen nincs...
2016. jún. 8. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltam távkapcsolatban, nem ekkora távval, de teljesen azonos szituban.

Én hónapokig próbáltam elhitetni magammal, hogy ez csak a távolság miatt van, hiszen ha együtt vagyunk, semmi gond, csak ha skype-olunk...

De nem. Egyszerűen, ahogy telt az idő, mindketten kénytelenek voltunk rádöbbenni, hogy nem működünk párként jól. Mi 8 hónapig húztuk, több "majdnem-szakítással", amikor személyes talikon meggyőztük egymást és magunkat, hogy lehet ez még jó, csak össze kell csiszolódnunk.


Én egy ilyen tapasztalattal a hátam mögött azt mondom, hogy ha már most ilyen problémák vannak, akkor ez nem lesz jobb.

2016. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok, más a temperamentum, a reagálási stílusotok. Az interneten nem megy át a dolgok súlya stb azért van a reakciógond pluszba, de 3 hónap után ez baj. Nincsenek élmények, programok, csak a net ami sokszor görbe tükör és mivel már magatokról mindent elmondtatok nincs más téma.

Milyen gyakran találkoztok? Mert 100km annyira nem távkapcsolat, hisz hétvégente lehet találkozni.

2016. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hetente találkozunk.
2016. jún. 10. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!