Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek megfelel az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek megfelel az, ha a pasinak van diplomája, viszont gyártósoron dolgozik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy manapság a lányok zöme elvárja már,hogy a pasinak legyen felsőfokú végzettsége,anélkül szóba se állnának velem.

Én jelenleg egyetemista vagyok,közgázra járok.De annyira utálom ezt az egész szakot meg a sulit....Ha elvégzem,semmiképp sem akarok ebben dolgozni.Inkább elmegyek egy gyárba vagy akár jelentkezek valami biztonsági őrnek.

Alig várom mát hogy vége legyen.De így legalább megfelelek majd a társadalmi elvárásoknak,értelmiségi leszek és lesz egyetemi végzettségem,még ha nem is akarok kezdeni vele semmit.



2019. jún. 15. 13:45
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
És ha itthagyom ezt,visszafizetem a tandíjat és keresek valamit amit szeretek csinálni,de fele annyit keresek majd vele,azzal meg lesztek elégedve?
2019. jún. 17. 17:26
 42/42 Noblesse Oblige ***** válasza:

"azzal meg lesztek elégedve?"


Úgy látom nem érted.

Mi (gyakorisok)kedvünkért... egy csaj kedvéért... anyuci kedvéért... a társadalom kedvéért... Mi az ami RÓLAD szól?


Enged el ezeket a dolgokat. Mi szóltunk, hogy magadra veszed a külső nyomást, ami boldogtalan életbe fog kifutni, de holt biztos, hogy nem fog olyan eredményt adni, amiért elégedetten hátradőlhetsz majd.

Az üzenet röviden: ülj le, gondold végig mit akarsz az életeddel kezdeni (csak egy van becsüld meg) és magadért tedd azt, ne mások vélt vagy valós elvárásainak próbálj megfelelni.


Így sosem leszel boldog.

2019. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!