Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek megfelel az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek megfelel az, ha a pasinak van diplomája, viszont gyártósoron dolgozik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy manapság a lányok zöme elvárja már,hogy a pasinak legyen felsőfokú végzettsége,anélkül szóba se állnának velem.

Én jelenleg egyetemista vagyok,közgázra járok.De annyira utálom ezt az egész szakot meg a sulit....Ha elvégzem,semmiképp sem akarok ebben dolgozni.Inkább elmegyek egy gyárba vagy akár jelentkezek valami biztonsági őrnek.

Alig várom mát hogy vége legyen.De így legalább megfelelek majd a társadalmi elvárásoknak,értelmiségi leszek és lesz egyetemi végzettségem,még ha nem is akarok kezdeni vele semmit.



2019. jún. 15. 13:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%
Te nem lehetsz egy okos ember... már ne is haragudj. Nekem a leírtak alapján egyáltalán nem lennél szimpatikus, ha lány lennék.
2019. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%

Osztom az 1#-t.

20/L

2019. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Kösz szépen itt küzdök keményen,hogy megfeleljek minden elvárásnak,erre megkapom hogy nem vagyok szimpatikus...
2019. jún. 15. 13:51
 4/42 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Igazából az egyetemen eltöltött év kidobott pénz és energia. Ha utálod amit most csinálsz és nem is akarsz vele mit kezdeni, akkor válts szakot vagy hagyd abba az egyetemet.

Amikor felnő az ember rá kell jönnie, hogy nem felelhet meg mindenki elvárásának, mert ezek gyakran szembe állnak egymással, te meg nem tudsz mindenki kedvére tenni.

Van családi élet diploma nélkül is.

Most már abban a korban vagy, amikor magadért kell csinálnod dolgokat és ne azért, hogy más megsimizze a buksidat.


Ez azzal kezdődik, hogy rájössz, mit nem akarsz. Aztán meglátod mit akarsz és utána tegyél érte.

2019. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%

Te nem leszel értelmiségi attól, hogy diplomád van.

(Ezért örülök egyébként a jövő évi szigorításnak.)

2019. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Én értelmiségi vagyok,arról nem tehetek hoy olyan szakra járok amit ki nem állhatok.

Ha meg elmentem volna valami büfészakra,politológiára,történelemre ami ténylegesen érdekel,akkor meg az lenne a bajotok

2019. jún. 15. 14:05
 7/42 A kérdező kommentje:
Ha meg nem mondtam volna el hogy utálok ide járni,akkor nem is kötöttetek volna belém
2019. jún. 15. 14:11
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem ér a diplomád, ha olyan munkát végzel, amihez nem kell.

Simán mehettél volna olyan szakra, ami érdekel, és onnan mész tovább olyan munkára, amit szeretsz és van lehetőséged elvégezni.

20/L

2019. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

"arról nem tehetek hoy olyan szakra járok amit ki nem állhatok."

Kényszerítettek? Anyádék írattak be a tudtodon kívül? Lottón nyerted a felvételt és éveken át pisztolyt tartottak a fejedhez, mikor ott akartad volna hagyni?

2019. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
64%

Az előttem szólók, kb szóról szóra elmondták minden gondoltom.

Ahhoz dolgoznod is kéne és szakmai tapasztalatot szerezni.

De válaszolva a kérdésedre: Amennyiben neki megfelel, én nekem rossz szavam nem lesz hozzá.

Az ilyen hozzállással már lennének gondjaim. Ne általánosíts, kérlek. A gyakori nem a Corvinusos kisp*csák gyűjtőhelye, akikről te rövid leírást adtál (érdekes én sok olyan embert ismerek akiket pont nem érdekel, hogy az adott úriembernek van e diplomája)

Diploma nélkül is már egyre jobban lehet érvényesülni. Csak kitartás, kreativitás és támogató háttér kell hozzá.(nem csk anyagira gondoltam) Ha nem látom benne, azt, hogy változtatni szeretnél, mert nem jó, bármi kifogásolhatót sodort eléd az élet, akkor találkoztunk volna utoljára...

Ismerkedj máshol és ne a lányoknak akarj megfelelni, hanem előbb nyissd ki a szemed:)

2019. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!