Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek megfelel az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek megfelel az, ha a pasinak van diplomája, viszont gyártósoron dolgozik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy manapság a lányok zöme elvárja már,hogy a pasinak legyen felsőfokú végzettsége,anélkül szóba se állnának velem.

Én jelenleg egyetemista vagyok,közgázra járok.De annyira utálom ezt az egész szakot meg a sulit....Ha elvégzem,semmiképp sem akarok ebben dolgozni.Inkább elmegyek egy gyárba vagy akár jelentkezek valami biztonsági őrnek.

Alig várom mát hogy vége legyen.De így legalább megfelelek majd a társadalmi elvárásoknak,értelmiségi leszek és lesz egyetemi végzettségem,még ha nem is akarok kezdeni vele semmit.



2019. jún. 15. 13:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
73%
Segg hülye vagy kisfiú! Ha diplomásként gyárban fogsz dolgozni és minimálbért keresel, úgy azt hiszed vonzó leszel a nőknél? Hát nagyon nem.
2019. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Hát de nem muszáj elmondanom a nőnek hogy nem szerettem ezt a szakot.Akkor nem is fogok oltásokat kapni..

Ha nem mentem volna egyetemre,akkor meg azt mondtátok volna hogy egy büdös proli vagyok.

Nektek nem lehet megfelelni

2019. jún. 15. 17:55
 23/42 A kérdező kommentje:
Amikor erre a szakra jöttem,még nem tudtam hogy utálni fogom
2019. jún. 15. 17:57
 24/42 A kérdező kommentje:
mindenki utál,nem kellek senkinek az egész életem egy szenvedés semmi értelme folytatnom az életet
2019. jún. 15. 17:58
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Előbb utóbb úgyis kiderül mikor nem a szakmába helyezkedsz el, nem? Megkérdezik hogy mér' nem közgazdász vagy, miért dolgozol 3 műszakba, akkor azt fogod mondani hogy jobban fizet vagy mi?

Egyébként veled max lányok jönnek össze nem NŐK, mert ha egy Nőnek elkezdenéd ezt stílust 10 mp alatt levágná hogy taknyos kis hüllegyerek vagy. Egyébként meg a közgázos szakok nagy része elég drága tandíjjal fut, szóval szerintem te inkább egy elkényeztetett kis úrigyerek vagy akinek fizettek a szülei valamit, hogy tanuljon, te meg olyat választottál ami nem tetszik. Most erre mit lehet mondani...

2019. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Államin vagyok
2019. jún. 15. 18:02
 27/42 A kérdező kommentje:

A való életben nem hisztizek

Ez csak egy anonim hely ahol kiadhatom a fájdalmat

2019. jún. 15. 18:03
 28/42 A kérdező kommentje:
Akkor tanuljak mégegy szakmát vagy mit csináljak?
2019. jún. 15. 18:04
 29/42 anonim ***** válasza:
A CNC-seknek, forgácsolóknak jól fizetnek amúgy, ha bírod az ilyesmit :) A lakatosoknak mégtöbbet. De ha államin vagy közgázon akkor ne add le a biztiőr szintre
2019. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyanebben a cipőben járok. Pacsi! :D

Csak annyi különbséggel, hogy én egyáltalán nem is vagyok benne biztos, hogy megtudom szerezni a diplomát. Az írásodból nekem viszont az jön le - dacára, hogy nem szeretek a szakot - hogy tuti megszerzed a diplomát. Ez magabiztosságot sugall és emiatt biztos vagyok benne, hogyha nem is gyártósoron, de egy 200-300k-s fizetésű irodai adminisztrátori munkában fogsz tudni dolgozni. Az pedig annyira nem lesz gáz egy csajnak sem. Viszont ha mégis a gyártósori életet tekinted a jövődnek, akkor tényleg tök felesleges lesz a diploma, mert oké, jó dolog, hogy hízik a májad, ha az elittárskeresőn megadod a profilodnál, hogy közgazdász, csak ott lesz a gáz, amikor a barátnőddel elutaznál görögországba és a 150k-s melós fizetésedből még a repjegyet se fogod tudni megvenni. Akkor pedig a hajadra kenheted, hogy közgazdász vagy, senkit nem fog érdekelni.

2019. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!