Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel, akinek 3-4 diplomája van?

Figyelt kérdés

Már úgy értem, hogy egy rendes helyett, plusz még így 35-40 között sem tudja, hogy mi lesz majd, ha nagy lesz...


Magyarul: megtetszik neki egy terület -> diploma -> mire megvan, megunja -> új terület -> új diploma


Mostanában ez kezd nagyon elterjedni (főleg a nők körében), de mással is ki lehetne tölteni az ürességet az életükben, nem?


2018. febr. 25. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki 35 évesen azt mondja magára, hogy "ha nagy leszek", azzal nem.


Egyébként pedig igen. Amíg dolgozik valahol és normális kiegyensúlyozott életet él, nem érdekel, hogy hány diplomája van, ahogy az sem, ha 40 évesen is keresi az útját. Az útkereséssel nincsen baj, ha ez nem azt takarja, hogy ott hagyja az állását a semmire. Tehát az ész határain belül.

2018. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre válaszolva: igen.

A mai világ bolond.

2018. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Azért, ha a 3. vagy 4. szakmájára is ráun, mire még 40 sincs, az sok mindent elárul a személyiségéről..nekem picit ez negatívum, mondnom úgy, hogy mire engem elkaparnak, nekem is lesz ennyi diplomám, de kb 2 szakterületről, amivel azért jó kombót alkotok.
2018. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még 35-40 között is keresgeti magát, na meg a munkát, akkor nem. Azzal önmagában nincs gond, ha képzi magát, azzal már igen, ha ez csapongást jelent.
2018. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindent befejezett amit elkezdett, miért is ne? Az is lehet,hogy szeretett volna váltani, mire elvégzett valamit azzal már nehezebb volt az elhelyezkedés.

Persze, mással is kitölthetné az életét, de az egyáltalán nem rossz ha tanul.


Ismerd meg és ne a diplomák száma alapján ítélj.

2018. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. 35-40 között én már nagyobb biztonságra vágynék valaki mellett. Nekem ez túl csapongó jellemre utal.
2018. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-ossal értek egyet.

Azt még hozzátenném, hogy semmi sem garancia arra, hogy nem jön rá még egy többedik "diploma szerezhetnék" akár később is, és azt az időt már bőven tőlem venné el (valószínű a nagy semmiért.)

2018. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a diploma miatt nem. Nekem is 3 lesz, mert határterületen szeretnék dolgozni és szeretném, ha mindenről lenne papírom, amibe belefogok. Emiatt 2 alap+1 mester alatt én sem úszom meg, de tudom, mit akarok és hogyan.


Egy olyan emberre nem mernék bízni semmit, akinek 30 éves korára sem nőtt be a feje lágya, mikor más a gyerekeinek segít jó döntéseket hozni, nem a sajátjaival kínlódik. Az meg a másik, hogy számítok rá, hogy ha a munkái mellett sem tud elköteleződni, valószínűleg én sem fogom a ragaszkodásra és maradásra sarkalló dolgok csoportját bővíteni az életében...

2018. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!