Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan csesztetnek a barátaim azzal hogy szingli vagyok és h egyik pasinak se adok esélyt. Ti járnátok ilyen férfiakkal?

Figyelt kérdés
Én egy teljesen normális 22 éves lány vagyok és lassan 3 éve szingli. Kissé zavar de nem halok bele a dologba. Tudni illik rohadt szerencsétlen vagyok pasik terén és valahogy megtanultam a leckét és nem járok olyannal akit nem szeretek. A barátaim folyton csesztetnek azzal h pasizzak már be meg ilyenek. De nem értik meg valahogy h nekem ez nem megy csettintésre. Nem tartom magam szépségnek. Teljesen átlagos vagyok. De mégis akik érdeklődnek irántam hát most lehetek bunkó liba meg válogatós de nem szeretnék olyam fiúval lenni aki kicsit se jön be. Nem tudok csak a belsőre alapozni h jajj kedves akkor kapcsolatban leszek vele. Nyilván fontos ez is de a kémia is fontos hiszen nem csak kedvességből és hűségből áll egy kapcsolat. Igen valamennyire hiszek az igaz szerelemben és abban h nem erőszakosan keresni a szerelmet minden pasiban. Mit tegyek h a barátaim ezt megértsék végre?

2018. febr. 11. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
bacnálak
2018. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire zavar téged,akkor húzhatsz a fejemre Tesco zacskót,hátha úgy kevésbé válogatsz majd!
2018. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel beszari, hanem erelyesen mondd meg a barataidnak, hogy igy is eleg rossz neked, nem kell meg kulon buntudatot kelteniuk benned. Az emberek mindig addig mennek el, amig megtehetik. Huzz hatarokat es akkor majd nem fognak veled igy viselkedni. Tudom hogy ez szomoru, de az atlag embereket idomitani kell es a barataid atlagosak. Ok sem fogjak vissza magukat, te se tedd.
2018. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól csinálod nyugi. A trükk az, hogy nem kell, hogy megértsék :D Ne zavarjon, hogy nem értenek, maradj stabil.


Amúgy az emberek egy része nem tudja kezelni, ha valaki másképp él, mint ő. Azt hiszi ilyenkor valakivel baj van, hogy nem ugyanúgy csinálják.

2018. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Először is... "rohadt szerencsétlen vagyok a pasik terén"

ezt felejtsd el mert ha bebeszéled magadnak akkor úgy maradsz.(Secret)

Teljesen normális hogy 22 évesen normális kapcsolatot keresel és nem állsz össze valakivel csak azért hogy legyen valakid. Fiatal vagy még nem kell belemenned kompromisszumokba. Keresd csak a tökéletest.

A barátaidról meg annyit hogy ha értelmes emberi lényekről beszélünk akkor valószínűleg meg fogják érteni ha elmondod nekik ez úgy ahogy a kérdést feltetted.

2018. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tipikus példa. Azért piszkálnak h legyen v kid. Csak az a baj amikor nincs, másokat nem zavar az ha szar kapcsoltban vagy v kivel. Az az nem gond.


Mond meg a "barátaidnak" h 1. Most nem akarsz kapcsolatot. 2. Ha ezt nem értik akkor ez van és szabadulj meg tőlük.

2018. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!