Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit hibáztatsz azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hibáztatsz azért, mert egyedül vagy? Ki tehet a magányodról?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold.
2019. máj. 25. 08:07
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Ja igen, #20 ismét jelentkezem. Egy apróság kimaradt: férfi vagyok, 25 éves. Előbbi az első néhány sor miatt fontos, utóbbi pedig azért, mert már 5-7 éve is zavart, hogy egyedül vagyok, és már akkor is csak az arcomba szartak az emberek.
2019. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Nem próbáltál kondizni utolsó?

32/f

2019. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Utolsó. Keress egy dietetikust. A legtöbb kövér ember maga akarja összerakni a diétát, aztán csodálkozik, hogy csak fel kiló megy le
2019. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd. Nem is igazi magyar. Ha az lenne, fogyna. :D

32/f

2019. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Na igen. Az elhízottak kb 6-8% azok aránya, akiknek valóban egészségügyi okaik vannak (pl hormon problémák).


Én valahogy mégis mindig ezzel a 6-8%-al futok csak össze, olyan emberrel még sosem, aki maga tehetett az elhízásról.


(Volt egy sportos barátnőm, az egész családja 100+ kiló, és mindenki azt magyarázta neki, hogy mikyen könnyű élete van, mert neki jó a genetikája. Ő volt hetedíziglen az egyetlen jó genetikájú a családban. Mondjuk a mozgással, és egészséges táplálkozásal is egyedül volt, de biztos nem azért maradt vékony)

2019. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Kit hibáztatsz azért, mert egyedül vagy? Ki tehet a magányodról?


Nem hibáztatok senkit, mivel nem vagyok az a típus aki másokat hibáztat.

Magányosnak nem mondanám magamat, igaz egyedül vagyok, de el tudom magamat foglalni magamban, ha kell társaság, akkor barátokkal. Az egyedüllétemről, csak is én tehetek, pedig spirituális beállítottságú vagyok (karma, sorsszerűség, önfejlesztés stb.), de tudatában vagyok vele, hogy tenni kell a dolgokért.


Mint pl. ha kövér vagyok, akkor el kell járni edzeni és ha nagyon szükségem van rá akkor szakemberek véleményét kikérni. (dietetikus, gym tréner) Ezt a 20-as hozzászólónak írnám. :)


40F

Hajrá a többieknek is! ^^


(Ehh, hiányzik az edzés, de szájsebészeten voltam és sajnos vannak/voltak komplikációk, így most szünetel a testemnek a fizikai terhelése)

2019. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Orbán teher róla.
2019. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
40%
Senkit se,mert így döntöttem. Jól döntöttem. Az emberi kapcsolatok már csak kihasználáson alapulnak. Régen nem ilyen világ volt. Kell a francnak párkapcsolat. Egyedül is le lehet élni egy életet. Nincsen aki beleszól az életedbe,nincs nyűg stb. Egyedül boldog vagyok.
2019. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
20: JA még annyit hozzáfűznék az edzéses részhez, hogy 120 kg felett voltam (184 cm), nekem sem ment le ha csak kalóriát számoltam! Lementem a terembe és rendesek voltak a srácok, beszéltem pár trénerrel is. Rohadt ciki volt, de valahol el kell(et) kezdeni! ;)
2019. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
#20-21 vagyok ismét. Edzeni nem akarok, aminek prózai oka van: lusta vagyok, mint a föld. Nem is hibáztatok ebben senkit, ez csak a magam hibája (vagy tulajdonsága, vagy hibás tulajdonsága; egyre megy). Ettől teljesen függetlenül Newton nem volt hülye gyerek, márpedig ő is kimondta, hogy a semmiből nem lesz valami. Ha van egy 7 literes fogyasztású autód, 5 liter benzinnel az sem fog elmenni 100 km-t. Ugyanígy ha 2000 kcal a napi alap égetésed, bevitt csupán 1500-zal is fogyni KELL. Nem lehet, hanem KELL. Nyilván máshogy, ha ez fehérjéből áll és máshogy, ha szénhidrátból, meg úgy egyébként sem látványosan gyorsan, mert ahhoz napi 500-600-as deficitnél többre van szükség, de KELL. Kivéve, ha a hormonháztartás teljesen felborult. Nekem valószínűleg a zéróhoz közeli tesztoszteronszintem, amit ahogy olvastam, mesterséges módszerrel nem is lehet javítani. Nem voltam ezzel dietetikusnál (vagy akárki is foglalkozzon a hormonokkal), de a Napnál világosabb, ha megnézzük az alakomat, a pici kezeimet, a gyér arcszőrzetemet, hogy nincs megfelelő mennyiségű férfihormonom. Persze ha valakinek van ötlete, hogy hogy lehet ezt növelni, az érdekel. Nem zárkózok el gyógyszertől, tablettától, akármitől sem, ha az árban filléres tétel.
2019. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!