Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit hibáztatsz azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hibáztatsz azért, mert egyedül vagy? Ki tehet a magányodról?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold.
2019. máj. 25. 08:07
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
76%
Nem hibáztatok senkit, bár nyilván én tehetek róla, hogy képtelen vagyok olyan lenni akit alapvetően egy értelmes nő elfogadna párjának. Ennek sok oka lehet, tálán sok rossz ért és nem is vagyok jó ember.
2019. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
68%

Senkit nem hibáztatok, mert magam döntöttem úgy, hogy nem kérek a párkapcsolatokból, mivel az életem más területeire szeretnék figyelni.


Nők természetesen ettől függetlenül vannak az életemben, de mivel nem akarom őket átverni, ezért mindnek elmondom, hogy köztünk maximum laza kapcsolat lehet, komoly nem.

2019. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 lilla64 ***** válasza:
90%
Senkit.Úgy döntöttem jobb így,nem bonyolitom az életem.
2019. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


A többiek véleményét is várom!

2019. máj. 25. 08:21
 5/52 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint egy érettségi kérdés.
2019. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Az élethez egy jókora szerencse is kell...nem adatot meg 😂

És amelyik országban elek nemsok magyar lányok vannak, ez is egy rossz pont az életemben.

2019. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván első sorban mindenki a saját sorsa kovácsa.


Igen, sok olyan tényező van, amiről tehettem életem során (a viselkedésem, a prioritásaim, a stílusom, stb), és van amiről nem (pl egy betegség nyomot hagyott az arcomon).


Ezzel együtt szerencsére nem voltam egyedül mindig, csak 2 kapcsolat között évek tudtak eltelni.


Eddig persze elég pc a válasz, bár így is gondolom.


Az utóbbi években viszont azt tapasztaltam, hogy azok a hőlgyek akik éveken át szoba sem álltak velem, most lenyugodva, kicsit kapuzárási pánikolva sikitanak, hogy nem kellenek, pedig éppen felfedezik bennem, és a hozzám tartozókbab a jó apa jelöltet, a biztos pontot, amiben az eddigi Don Juanok nem annyira jeleskednek.


Nekik mondom, hogy ugyanúgy a saját sorsuk kovácsai voltak 18-35 éves koruk között, amikor a farokról farokra ugrálást választották.



Most meg megpróbálják elhitetni, hogy azért is én voltam a hibás, mert akkor láthatatlan voltam a 99% számára, meg azért is, hogy most nem kérek az ex particicákból, vagy azokból akik sikertelenül próbálták egy gyerekkel megfogni a környék bikáját.


Nos, én azt gondolom ebből maximum az egyikért vagyok felelős, és köszönöm, megtanultam a leckét, hogy hogyan ismerkedjem normális nőkkel 🙂

2019. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Senkit. Az embernek előbb/utóbb el kell jönnie ennek az időszaknak hogy megismerje önmagát, hogy törődjön önmagával és mikor megtanulta az értékeit hogy ki is ő valójában akkor tisztábban lásson, hogy milyen partner is illik ő hozzá és hogy ő milyen értéket tud képviselni a párkapcsolatban.

Én nem hibának/szenvedésnek élem meg az egyedüllétet hanem hatalmas előnynek, persze az elején nem értettem semmit hogy miért...stb de ez egy folyamat, amin az embernek szükségszerűen át kell menni meg kell élni. :) 22/F

2019. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

Semmi problémám az egyedülléttel, így senkit. Magamat meg főleg nem.


Szerencse is kell szerintem is amúgy, mikor jön az igazi, akire lehet alapozni...

2019. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
43%

Sorost és a nőket szoktam. :D

32/f

2019. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!