Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül maradok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok így?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ami érdekel, nincs hobbim, nem tudok lányokkal miről beszélgetni, tegnap volt egy lány akivel itt levelet váltottunk egy kérdés kapcsán, de akkor döbbentem rá hogy nekem ez annyira nem megy, egy idő után nem tudtam már miről írjak neki, vagy mit kérdezzek, így elhalt a beszélgetés, nincs sok tapasztalatom semmihez, ezért nemtudok semmihez sem hozzászólni. Ez változhat, vagy marad az egyedüllét?
2019. máj. 8. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
14 évesen ez normális, de még egy csomó időd van. Ha 20 évesen is itt fogsz járni, akkor lesz a gond. Szóval nyugi :)
2019. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Sok értelme nincs itt irogatni. Úgyis hamar lelépnek szó nélkül. Megtehetik. Ez egy anonim oldal.

De miért vagy ennyire életképtelen?

2019. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Én 39 évesen tartok nagyjából itt. Na jó, beszélgetni tudnék valamiről, csak az nem biztos, hogy érdekelné a nőket. Hobbim is van egy pár itthoni dolog. Meg eleve nincsenek is lányok, nők, akikkel legalább beszélgetni tudnék.
2019. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2019. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető igen,
2019. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha változni se akarsz, meg se akarod magad erőltetni, hogy legyen valakid, akkor 100% biztos, hogy egyedül fogsz maradni.
2019. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

hány éves vagy?

kicsit változtass magadon. nekem is van egy ilyen barátnőm, semmi hobbija, nincs más barátja, nem jár sehova, nem ismerkedik, fél az emberektől kb, sose volt pasija. és nekem van pasim és meg van sértődve ha vele vagyok... mondtam neki is, hogy változtasson kicsit a hozzáállásán mert sose lesz senkije. változtass te is. lehet sok helyen ismerkedni. keress hobbit, edzőterm stb ott lehet ismerkedni.

2019. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
hobbid lehet ha kipróbálsz új dolgokat.. a baj, hogy hiányzik belőled a kíváncsiság. ha találsz valami szenvedélyt akkor olyat is fogsz találni aki osztozik veled a szenvedélyeden és tessék, már nem leszel egyedül.
2019. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Na, 22 évesen ugyanitt tartok :D


Törit szeretem, meg az ókori/középkori csatákat, de ennyi. Pár youtube csatornát követek, esetleg arról lehetne beszélni lányokkal meg sorozatokról. De hobbim nincs, sem olyan dolog amiben tehetséges lennék. Nem tudom, mi lesz így velem.


Eddigi tapasztalataim alapján amitől jó pasi lesz valaki, az, ha van véleménye, tehát ami téma feljön, tudjon mondani egyből bármit, illetve nem is a vélemény, hanem egyfajta olyan, már-már arrogáns fellépés, amivel előadod magad. Na most nekem ez nem vonzó, alapból alázatos meg rendes vagyok a többi emberrel, illetve csendes és halk szavú.


Társaságban nehezen oldódok, mondjuk ha egyszer beilleszkedek egy csapatba nagy poéngyáros tudok lenni meg jó hangulatot teremtek, elvileg (mások mondták)


Nőfronton nem tudom, mi lesz így velem.


Nyelvtudás mennyire előny lányoknál? Van egy tippem, hogy ha tudsz franciául/olaszul akkor egyből vonzóbb leszel, merthát "a francia a szerelem nyelve" az olaszok meg ugye jó szeretők meg minden anyámf_sza giccs :D


De pl japán, orosz, spanyol mennyire előny lányoknál?

2019. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Nos, teljesen megértelek, velem ugyanez van csak lányként. Többször próbáltam itt ismerkedni, levelezni emberekkel, de valahogy mindig félresiklott a dolog... Volt egy-két szimpatikus fiú, aki az írása alapján megfogott, kiderült, hogy vannak közös vonásaink, ennek ellenére egy idő után mindig abbamaradt a beszélgetés, nem tudtam előállni további érdekes témákkal vagy esetleg a srác nagyon erőltette az olyan dolgokról való társalgást, amelyekhez egyáltalán nem tudtam hozzászólni. Én szabadidőmben szeretek filmeket nézni, YouTube videókat nézni, néha olvasni, esetleg számítógépes játékok is szóba jöhetnek, de olyan hatalmas szenvedélyem, hőn szeretett hobbim nincs, ami annyira foglalkoztatna és tudnék róla beszélni másoknak. Rengetehszer érzem úgy, hogy a koromhoz képest borzasztóan tájékozatlan vagyok, nem igazán vagyok nyitott a világ történéseire, nem követem állandóan a híreket... Sokszor már ezért is inkább eltávolodom másoktól, kerülöm az emberi kapcsolatokat, hogy ne derüljön ki mekkora hiányosságaim vannak és, hogy mennyire unalmas vagyok és mennyire nem lehet velem semmiról sem beszélni. 18/L
2019. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!