Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül maradok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok így?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ami érdekel, nincs hobbim, nem tudok lányokkal miről beszélgetni, tegnap volt egy lány akivel itt levelet váltottunk egy kérdés kapcsán, de akkor döbbentem rá hogy nekem ez annyira nem megy, egy idő után nem tudtam már miről írjak neki, vagy mit kérdezzek, így elhalt a beszélgetés, nincs sok tapasztalatom semmihez, ezért nemtudok semmihez sem hozzászólni. Ez változhat, vagy marad az egyedüllét?
2019. máj. 8. 11:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan úgy vannak vele hogy míg nem válik személyesé a találkozás, addig pont hogy jobban megy nekik a beszélgetés, azaz könnyebben irkálnak egymásnak az emberek, de ha nem megy az irkálás sem mert nincs téma, akkor talán mielőbb érdemes személyes találkozót szervezni, mert ott a történés is hozhat elő témát, például séta közben, na meg ugye ott már nem csak szavak vannak, hanem valós találkozás, ezért több érzést vált ki belőlünk és mi is belőle, látvány kisugárzás stb... A neten ismerkedés eleve zsákbamacska, lehet hogy gyorsabban találsz magadnak valakit, de egy személyes találkozás ezt egy pillanat alatt lerombolhatja.
2019. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
64%

Na, 10-es reszvetem.


Igen van hogy én sem megyek bele témákba, vagy terelem a dolgot mert félek kiderülne mennyire nem értek semmihez.


Most képzeld el, gólyatáborbanikor kezdik mesélni, hogy 9 éve vivok, két éve van meg a versenybírói vizsgám...


Meg versenyszeruen úsztam x évig, utána nyaranta Balcsin vagyok vizimentő.


De nem is csak a sportok. De pl valaki úgy jött ide, hogy tudok angolul, spanyolul, németül, végigmentem már az el Camino-n, mellette tehervonatokon vagyok tolmács alkalmanként.


Vagy valaki csak simán szeret videót vágni és most tart ott hogy a régi középsulija felkerte kisebb nagyobb rendezvényekre filmezni.


Én meg ott ültem kukán.... borzasztó volt.


Neked van még négy éved úgyhogy hajrá. De 22 évesen meg ne lássak tőled egy ilyen kommentet

2019. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakit éppen azért szeretnek, mert jó hallgatóság :)
2019. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen luzer vok csak már 30 éves. Ezen nem lehet változtatni.
2019. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#9


Nekem ha feljon tema, hozza tudok szolni. Foleg vilagpolitika, tori, tudomanyok.


Beszelt nyelvek.... Mondjuk en malajul tudok felsofokon, nofronton nem latom elonyet. A malaj lanyok fiatalon hazasodnak.

2019. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok, ti kóros alul önértékeltségben szenvedtek! :D


#9


A többségnek semmi extra tehetsége nincs. Az átlag pont azért átlag, mert átlagos :)

A nyelvtudás legfeljebb annyiban előny, hogy vannak olyan nők, akiknél pluszt jelent, ha okos a férfi, de ennyi, semmi több.


#10


"nem tudtam előállni további érdekes témákkal"


Témázni bármiről lehet; nyugodtan előállhatsz az általad nézett Youtube videókkal, az olvasási élményeiddel, a játékokkal. Ha érdekelt a kapcsolat fenntartásában akkor ő is hozzá fogja fűzni a magáét, ha pedig nem, akkor meg hagyni kell a dolgot.


#12


"Most képzeld el, gólyatáborbanikor kezdik mesélni, hogy 9 éve vivok, két éve van meg a versenybírói vizsgám..."


A fiatalok nagy százaléka nem így él, de mivel az ilyen mesélős fazonok a leghangosabbak, ezért őket könnyű meghallani.


--


Beszélni bármiről lehet. Élményei mindenkinek vannak, és a többségnek teljesen átlagos élményei vannak.

2019. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Itt 9-es, 12-es:


Oksa! és akkor mit tudok tenni, hogy változzon? :/

Mit lehet tenni?


Hogy legyenek a fentiekhez hasonló élményeim? :/


Merthát maradva a fő kérdésnél: manapság ha egy pasi nem érdekes, nem izgalmas az élete, akkor ugye egy papucs, senki, nincs benne ambíció stb-stb. Szóval gondolom több esélyem lenne érvényesülni, meg beszélgetni is lehetne jobban, ha lennének ilyenjeim.

2019. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem megvannak ezek, de én pedig túlságosan megszokások híve vagyok, vagyis unalmas ember. Van több hobbim, de 15 éve ugyanazok, több baráti társaságom, de minimum 10 éve ugyanazok az emberek, stb.
2019. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

"Itt 9-es, 12-es:

Oksa! és akkor mit tudok tenni, hogy változzon? :/

Mit lehet tenni?

Hogy legyenek a fentiekhez hasonló élményeim? :/"


Nem kell semmit sem tenned az élményekért és hogy nagyobb valaki legyél, az vagy aki, ha ezt más miatt át akarod formálni, akkor máshoz viszonyítva éled az életed és ez szenvedést okoz. Tégy mindig úgy ahogy neked megfelelő, azaz a saját életed te alakítsd. Nézz a dolgok mélyére, most az a másik személy ettől tényleg több mint te? Elsőre tényleg úgy tűnik, de valójában ezek csak kialakult illúziók önmagunkról és másokról, ebből következik a viszonyítás és alul vagy felül értékelés, mindkét irányba el lehet szállni, csak találd meg magadban a megfelelő középutat. Mindig az a valóságod ahol éppen vagy testileg, ha más mesél neked az élményeiről, akkor az neki is csak egy emlék a fejében, már nem valós, nincs ott testet öltve köztetek az az emlék, de ahogy hallgatod más emlékeit, kialakul egy elképzelésed a mesélőről és a viszonyítás miatt magadról is kialakul egy illúziód, lehet hogy pont az hogy te kevesebb vagy, hogy neked nincs ilyen élményed. De a valóság abban a pillanatban csupán az, hogy mindketten jelen vagytok testileg azon a helyen, a többi mind csak illúzió, a fenn tartott énképünkhöz adunk vagy elveszünk valamit minden ilyen találkozásnál. Ha meg akarod tudni hogy ki is vagy valójában, akkor olvasd el Eckhart Tolle A most hatalma c. könyvét, ez hangoskönyvben is megtalálható és pdf-ben is le tudod tölteni. A könyv írója is átment ezeken a dolgokon, a sok viszonyítás végül mély depresszióba sodorta, és amikor teljesen kilátástalannak tűnt már az élete és álmatlanul forgolódott, akkor egy pillanat alatt hasított belé a felismerés, és ezt megosztva milliókat ébresztett rá egy fontos dologra. Például sok ember otthon egy kényelmes szobában ülve, kesereg azon hogy minek hogy kéne lennie, vagy aznap ki szólt be csúnyán, vagy másnak milyen jó mert tuti helyen volt nyaralni, ezektől kezdi rosszul érezni magát, de hol van valójában ez az ember ilyenkor amikor szenved, otthon egy nyugis szobában, az egész csak a fejében játszódik, összetéveszti magát a gondolatokkal és érzésekkel. A múltat mozizza fejben és lehet hogy szenved miatta, vagy éppen a jövőt képzeli el valahogy és szenved miatta. Az elméd nem azért van hogy illúziókat kergess, hanem hogy ésszerűen tudj cselekedni ott ahol vagy testileg, mert az a valóságod és az határozza meg a holnapod is, a múlt pedig már elmúlt, csak a fejedben létezik. Légy mindig jelen a most-ban, ne vigyen el a sok illúzió.

2019. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

"manapság ha egy pasi nem érdekes, nem izgalmas az élete, akkor ugye egy papucs, senki, nincs benne ambíció stb-stb. Szóval gondolom több esélyem lenne érvényesülni, meg beszélgetni is lehetne jobban, ha lennének ilyenjeim."


Ezt a csajok és pasik blogról vetted, vagy honnan? :D

Miért, szerinted átlag józsinak, aki életében kétszer hagyta el a falut (egyszer amikor megszületett, egyszer meg az osztálykiránduláson), neki hány bugyinedvesítő élménye van?

Vagy mondhatjuk átlag panelproli pistát is, akinek a legnagyobb élménye az volt, amikor 12 évesen megkapta apukája kinőtt NDK-s gördeszkáját... :)

És mégis, mindkettejüknek van barátnője.


Az első és legfontosabb, felejts el mindent, amit a neten írnak az ilyen dolgokról. A blogok, fórumok, facebook csoportok tele vannak megkeseredett lúzerekkel, akik a saját szociális szerencsétlenségüket vetítik ki a világra. Természetesen nem az állítom, hogy a párkeresés ne lenne válságban, mert az igaz, hogy az igények és az elvárások sokszor az égben vannak, de ettől függetlenül nem szabad úgy hozzáállni, hogy én egy senki vagyok, úgysem kellek senkinek.


Beszélgetni kell a nőkkel. Ha van kocsid, akkor beszélj arról, ha nincs, akkor arról. Ha szereted vagy nem szereted a munkahelyed, beszélj arról (a többség nagyon szeret panaszkodni a főnökeire vagy volt főnökeire). Ha van állatod, akkor arról. Persze nem kell a végletekig kivesézni egy témát, mert azt könnyen megunhatja a nő, ha csak beszélsz, beszélsz, stb., különben is, kell hagyni témát későbbre is.


Élményeket szerezni többféle módon is lehet. Én pl. elkezdtem egy olyan sportot űzni, amit nagyon kevesen, és csináltam egy facebook csoportot, ahol megpróbálom összegyűjteni a környéken élő sporttársakat. Ez által vannak egyrészt sportélményeim, másrészt szociális élményeim is, amellett, hogy hasznosan és kellemesen töltöm azt az időt, ami a sportolásra szánok.

2019. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!