Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol tudnék ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol tudnék ismerkedni a neten kívül, ha nehezen ismerkedem? Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A neten könnyen kezdeményezek, ám senki sem válaszol, főleg ha látják a képem, de még itt sem kapok választ név és kép nélkül. Bárhol máshol lehetne, ha tudnám mi fán terem az ismerkedés. Ezzel mindig szenvedtem, ennek megfelelően egy barátom sincs már hosszú évek óta, komolyabb kapcsolatról pedig még álmodni sem merek.

Hobbim nincs, ami által eljárnék bárhová, egy benzinkúton vagyok kasszás, de a korban hozzámillő ellenkező neműek száma elenyésző (napi 4-5). De mindegy, mert amúgy sem tudnám mit tehetnék és mondhatnék egymás megismerése érdekében.


2019. jan. 29. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mindig azt látom hogy az emberek a könnyebb utat keresik hogy anélkül hogy ő mit tehetne azért amit szeretne, azt nem mérlegeli. De hogy esetleg te mit tehetnél, miben változhatnál, hogy elérd azt, amit szeretnél, azon amiért nem gondolkodtok? Én is mindig félénk voltam világéletemben, mégis a munkám és a munkával kapcsolatos vágyaim megkövetelték hogy próbálják meg nyitottabb lenni. Vért izzadva sikerült ezt a gátat átlépnem, és utólag nem bánom, hogy a személyiségemet ilyes formán saját magam tudtam befolyásolni, És ezáltal nem kevesebb lettem... sőt, több. Könnyebben tudok barátkozni, és a munkámban is baromi könnyű így már helytállni. Magyarul nem azt kerestem hogy mi az a munka ami megfelelne nekem, hogy ne kelljen emberekkel érintkezni, hanem én változtam a körülményekhez, mivel hogy a vágyaim erősebbek voltak. Olyan ez kicsit hogy akarom is meg nem is kategória, de mindig azt vallom hogy az ember inkább legyen bátrabb mint hogy utólag megbánja, mindent kihagyott a félelmei miatt. nem akarok ez az ember lenni. Így másnak sem tanácsolom ezt. Az élet folyamatos küzdelem minden nap van kihívás előre akarsz jutni. Ha nem teszel semmit akkor csak toporogsz , kényelmes, De ez depresszióhoz vezet, ugyanis érzed belül, hogy nem csinálod azt amit kéne vagy amit szeretnél. És szerintem ez az igazi ember tragédiája = Túllépni önmagadon, félelmeiden, gátjaidon. Mert ha nem teszed óriási kudarc. Vagy legalábbis én így fogom fel… Te mit gondolsz?
2019. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nő vagy?
2019. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy nő, férfi.

Nőknek válaszolnak a neten a férfiak... ;)

2019. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ,bőven elêg ha mákod lesz,és jön valaki akinek így is jó leszel.Ha beleszámoljuk mennyi mulya,félénk,semmirekellőnek van valakije,akkor Neked is lesz szerencséd.Nem kell változtatnod semmin.Esetleg egy hobbit érdemes volna találni.
2019. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, szerinted volt jó férfimintád gyerek és teenagerkorodban?
2019. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!