Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne jó ötlet egyedül szórakozni menni, kísérő nélkül az éjszakában?

Figyelt kérdés

Amióta szakítottam, kb. másfél éve, sehova nem mentem szórakozni, úgy érzem fiatal vagyok még ahhoz huszonévesen, hogy otthon üljek.

Viszont senki nincs akivel mehetnék, se barátnőm, se fiú haverom nincs.

Igaz lenne talán egy valaki, de párkapcsolata van és a barátnője nélkül nem megy sehova, és nem is áll szándékomban bekavarni náluk egy ilyen "kiruccanással".


Szeretnék szórakozni, ismerkedni de visszatart az egyedüllét, de mégis mennék...


Mi lenne a helyes döntés...?


2019. máj. 4. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyiban kell csak vigyáznod, hogy ne kerülhess kiszolgáltatott helyzetbe idegenek számára.
2019. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél egyedül, ha kedved van hozzá?

Alkoholt ne vidd túlzásba, és akkor nem lesz gond. Nagylány vagy már, nem kell neked gardedám.

2019. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond, ha a sraccal ES a baratnojevel kozosen mentek szorakozni. Az embernek kell a tarsasag. Ki tudja, lehet az o barataik kozott van valaki, aki szivesen megismerne teged. A baratoknak rengeteget koszonhet az ember, az uj kapcsolatok nem egyszer alakulnak ki ilyen korulmenyek kozott. Ha nincs parod, akkor igenis a baratokkal kell programot szervezni.


En egyebkent egy csomo ilyet szoktam latni, baratok, tesok eljarnak bulizni. Egyertelmu, hogy a srac meg az egyik lany egyutt vannak, de ott van mellettuk meg egy lany, tobbnyire nem is latszanak testvernek. Nincs ezel gond, az egyik legjobb lehetoseg ismerkedni, ha akad valaki, akkor siman le tudsz lepni, ha pedig nincs senki, akkor sem vagy egyedul. Raadasul ezzel a sracok dolgat is megkonnyited, hiszen latjak messzirol, hogy tarsasagban vagy, de egyedul. Mas kerdes, hogy a mai sracok ezzel mit kezdenek, de ne add fel.


43F

2019. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!