Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit hibáztatsz azért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hibáztatsz azért, mert egyedül vagy? Ki tehet a magányodról?

Figyelt kérdés
Válaszodat indokold.
2019. máj. 25. 08:07
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:

#10: ebből csak az egyik tehet a problémádról...



Vajon mivel váltottad ki egy 80 éves bácsi haragját? (Mivel az összes migráncsot is ő szervezi, nem lehet nehéz az összes nőt is rávennie, hogy ne álljon szóba valakivel 😀)

2019. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
#11 felvilágosult, rájött hogy az alacsony magyar átlagfizetésektől kezdve a rossz időjárásig, a klímaváltozásig mindenről ő tehet. Szerinted a rengeteg HAARP-rendszert ki pénzeli?
2019. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:

Háta Soros behozza a migráncsokat, azok mög elviszik a nőjinket külfődre'. 😢

32/f

2019. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 Lazy Lover ***** válasza:
13%
Az agymosó liberális médiát
2019. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
#12: a HAARP nem létezik! Az csak egy kamu, amit elterelésúl vetettek be. Mint a Balaton!
2019. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

"Az csak egy kamu, amit elterelésúl vetettek be...." a fematáborokra, ahol már készítik nekünk a 7 személyes műanyag koporsót, meg a kölköknek a bohócmintás hullazsákot.

32/f

2019. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanúgy eltitkolják mint a magyarok szíriuszi eredetét, a lezuhant szíriuszi űrhajót aminekna roncsai a Dobogó-kő csúcsában vannak. Még sosem gondoltatok arra hogy miért is Dobogó az a kő? A főld szíve rejlik ott, ahol a roncsok vannak. Ezt persze az űrből látni, csak nem mondják el nekünk... De a régiek tudták.
2019. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Azért igazán hozzá kéne tenni, hogy a főd lapos. :p

32/f

2019. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

“Még sosem gondoltatok arra hogy”


A chemtrail miatt nehéz gondolkodni.

2019. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

Soroljam?


Kezdjük a génekkel. El vagyok hízva, de nem rettenetesen (ez az én hibám is, de ezúton is köszönöm anyáméknak, akik felhízlaltak kölyökkoromban). Ettől függetlenül egy szoptatós anyuka megirigyelhetné az alakomat a hatalmas melleimmel és a széles csípőmmel. Még ha arányosan lennék dagadt, egy pillanatra se zavarna, de így nevetségesen nézek ki. Emellett még fogyni se tudok, mert hiába eszek hetek óta 1500 kcal-t, ha fél kiló lement rólam, már sokat mondok.


Aztán ott vannak... izé, voltak a "barátaim". Még középsuliban haverkodtam velük, meg ők erőlködtek egyetem alatt is. Én minden apró hülyeséget megcsináltam nekik, mindenben segítettem, amiben kérték. Nyilván 16 évesen nem kell nagy dolgokra gondolni, ilyen piszlicsáré hülyeségekről beszélek, mint házi feladat, számítógép újratelepítése és hasonló dolgok. Az egyik csajt én hoztam össze konkrétan az egyik sráccal. Majd aztán lett volna nekem is egy kérésem: ha legközelebb találkozunk, valamelyikük hozzon magával egy egyedülálló ismerős csajt, akinek majd bemutatnak. És sehol semmi, hebegés-habogás, kibúvók keresése következett. Jó, ha ti így, akkor én is így. Azóta nem bízok emberekben és barátkozni se vagyok hajlandó senkivel hátsó szándék nélkül.


Aztán persze magamat is, mert a fentiek ellenére is lehetne próbálkoznom. A kövérségem túlzottan is az agyamra megy, kezdek komplexusokat fejleszteni miatta, az emberektől meg sokáig rettegtem, de amióta kereskedelemben dolgozok, szimplán csak utálom őket.


Ja és a GYK-s hozzászólókat is. Ők azok, akik végleg elhitették velem, hogy dagadtként a kutyának nem fogok kelleni, ne is próbálkozzak, csak a női kínálat -má' bocs, de- legeslegalja lehet rám vevő. A maradék önbecsülésemet is sikerült elvenni, amikor pont hogy reményért jöttem volna ide.

2019. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!