Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelt kérdés
Konkrétan azért utasítottak vissza mivel van benti állatom. Szó szerint megmondta a srác,hogy neki az nem fekszik,hogyha állat van a lakásban mert az állatoknak kint van a helyük.Megértettem elfogadtam. Gondolom azért mert azt hitte,hogy minden tele van szőrrel pedig nincsen. Ez tényleg hátrányt jelent?

2019. máj. 9. 14:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan állat amelyik állandóan hullajtja a szőrét, no olyan állat nem kellene. Barátnőmnek van egy pici kutyája. Abszolút nem zavar, de nem is hullatja a szőrét. De ágyra, fotelba nem jöhet fel, amúgy semmi gondom vele. Macska viszont zavarna...
2019. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére nálam nem jelentett hátrányt.

A párom is állatbarát, és elfogadja, hogy bent van a kutyus. Sőt, szoktak is együtt pihenni.

2019. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

Ez az az információ, amit azonnal közölni kell az ismerkedésnél.

Nekem az lett volna hátrány, ha valaki cirkuszol, hogy rakjam ki a háziállatomat. Az lett volna az utolsó randi.

Én tisztaságmániás benti állattartó vagyok. Többen említették a szagot. Na az csak akkor van, ha valaki trehány, vagy a kutya/macska valamilyen eü. problémával küzd.

Van, aki allergiás a szőrre, van aki szimplán csak nem szereti az állatokat.

Nálam ezek voltak a kizáró okok.

2019. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
35%

Nálam is kizáró ok.


A kutya max a garázsban télen.


Macska kizárt, ráadásul allergiás is vagyok rá.

2019. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én sem engednék állatot lakásba! Kertesház udvarán igen kint, esetleg egy fedett helyet készítenék neki. A szilveszter lenne kivétel, amikor beengedném. Hüllők nálam semmilyen szinten nem megengedettek, illetve rovarok, rágcsálók sem!!! Mindegyiktől irtózom.
2019. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Még a cukor hörcsögöktől is irtózol? A hüllőktől én is.
2019. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Egy csomó pasinál igen. Az ilyennel nem is kell ismerkedni. Gondolom neked is van olyan tulajdonság egy pasiban, ami kizárja az illetőt.
2019. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Nálam igen.

Rajtam kívül másik állatot ne engedjen az agyába!

2019. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
60%
Hát... kutyát én is csak kint tartanék. Egy macska még okés lakásban is, de az a maximum. "Kutyának-macskának kint a helye" nekem ezt vésték az agyamba a nagyszüleim annakidején. Attól meg a hideg is ráz, hogy valaki az ágyba (!) is beengedi a kutyáját.
2019. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, de meglepődtem a válaszokon. :O

Amikor elolvastam a kérdést, az volt az első reakcióm, hogy ebből mégis minek kérdést kiírni, amikor teljesen egyértelmű, hogy nem sok ember gondolkodik így, és a kérdező csak pont kifogott egyet, de amúgy mindenki szereti az állatokat, nem? Hát nagyon meglepődtem, hogy a válaszolók kb 100%-a máshogy gondolja.

Meg azt se értem, hogy sokan írták, hogy ezt egyből közölni kell ismerkedésnél. Mégis miért kéne? Jó, ha allergiás a másik, akkor oké. De amúgy nem értem, hogy mégis mi köze van hozzá, hiszen külön éltek...

2019. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!