Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelt kérdés
Konkrétan azért utasítottak vissza mivel van benti állatom. Szó szerint megmondta a srác,hogy neki az nem fekszik,hogyha állat van a lakásban mert az állatoknak kint van a helyük.Megértettem elfogadtam. Gondolom azért mert azt hitte,hogy minden tele van szőrrel pedig nincsen. Ez tényleg hátrányt jelent?

2019. máj. 9. 14:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy hátrány, pont kifogtad azt az egyet akinél vannak ilyen dolgok. Általában ez nem szokott hátrányt jelenteni senkinél.

Milyen állataid vannak?

2019. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
21%

30+ vagyok, férfi.


Megtanultam és mindenkinek el is mondom:


SOHA nem szabad gyerekes és/vagy kutyás nővel kezdeni!


Max. alkalmi szexre, érzelmek nélkül.

2019. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
58%

Nálam is kizáró ok ha a házban van kutya, macska. Az állatoknak tényleg kint a helye, nem az ágyban ahol fekszünk. Oké hogy tisztán van tartva, de akkor is visszataszító nekem. Plusz megnyalja ezt azt, beleeszik az asztalon hagyott ételbe.

Olyat keress aki hozzád hasonlóan bent tartja az állatait.

2019. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%
A szőrt még nagyjából el lehet tüntetni, de azt a tipikus szagot, no meg a mai állattartási mentalitást én sem tudnám elviselni.
2019. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon állatbarát vagyok, de ahogy a legtöbb nő manapság kutyát tart azt nem bírom elviselni. (Macskás kizárt, kétszínű dögök, nem bírom őket, ahogy a nem emlősöket sem igazán), nem tudnak határokat szabni. Pl a kutya nem járhat fel bútorokra, se ágy, se fotel, se kanapé, se semmi, nem eszik az emberrel, tehát nem kunyerál a csipszből, vagy a vacsorából. Meg úgy eleve fegyelmezetlenek az ilyen bent tartott állatok (nem a kutya, hanem a gazda hibája)
2019. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Rockarc ***** válasza:
60%

Valoban lehet hatrany, nem mindenki allat fan. Halak oke, horcsog oke, akar 8 meteres anakondna is oke. Kutya, macska nem oke. Pedig azokat is komalom, barhol vagyunk vendegsegben, nem szokott problema lenni, de otthonra nem kene. Aztan masok meg mashogy gondoljak. Olyannal ismerkedj, akinek szinten van.


Ugyanaz, mint a dohanyzas, ha te dohanyzol, a masik meg nem, akkor nem tudod "kenyszeriteni", hogy fogadja el. Nem fogja. Ez egy tulajdonsagod, ami elofordul, hogy masnak nem tetszik. Ha nem lenne ilyen, akkor tobben jehetnenek szoba, tehat ha igy nezzuk, akkor hatrany. Valojaban te sem szeretnel osszejonni olyannal, aki nem fogadja be a kedvenced, tehat nem veszitettel semmit.


43F

2019. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egy "kutyás" nőm volt.

Nem valami jó êrzés, ha szex közben ott mászkál.

2019. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem kutyám van bent.(:
2019. máj. 9. 15:04
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Hmm... Csak nem görényed van? Ez szokott még nőknél közkedvelt benti állat lenni.
2019. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem görényem sincsen.(:
2019. máj. 9. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!