Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez tényleg hátrány?

Figyelt kérdés
Konkrétan azért utasítottak vissza mivel van benti állatom. Szó szerint megmondta a srác,hogy neki az nem fekszik,hogyha állat van a lakásban mert az állatoknak kint van a helyük.Megértettem elfogadtam. Gondolom azért mert azt hitte,hogy minden tele van szőrrel pedig nincsen. Ez tényleg hátrányt jelent?

2019. máj. 9. 14:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%
Akkor mid van? :)
2019. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom macska.

Én sem élnek együtt állattal a lakásban.

Összeköltözésnél mindenképpen probléma lenne belőle ellentétes álláspontú embereknél.

2019. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Cicus, hörcsög, esetleg nyuszika?
2019. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%
Egy tigrist vagy krokodilt én sem tolerálnék.
2019. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
74%

El kell fogadni, hogy valakinek nem jön be. Hiába tiszta meg stb.

Én imádom az állatokat, de lakásban nem szeretnék. És sajnos a szőre akkor is ott van, ha nem csomókban áll. Csak azoknak már nem tűnik fel, akik ebben élnek.

2019. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedésnél még nyilván nem zavarna, ha a saját lakásában állatot tart, bár nem rajonganék érte. Viszont összeköltözésnél már lennének belőle problémák. Nyilván ezt előre közölni kell.
2019. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld.
2019. máj. 9. 15:49
 18/35 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez attól is függ, hogy hogyan adod elő, de én mint kutyaszerető/ tartó ember szinten azt vallom, hogy kutyának macskának kint a helye...
2019. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
21%
Egy disznóólban vagy egy putriban nem feltétlenül hátrány. Civilizált férfiként nem hiányzik egy féregpetéktől nyűzsgő nő meg a háza.
2019. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
41%

Én magát a kérdés logikáját nem értem, hogy miért lett ez a kérdés feltéve. Ha itt azt írják, hogy hátrány, akkor mégis mit kezdesz ezzel az információval?


Nyilván vannak emberek akik szerint hátrány, vannak akik semlegesen kezelik, egyeseknek pedig ez előny.


Az itt válaszolók nem reprezentatívak a teljes férfi halmazra vonatkozóan.


Ha egy embernek tetszik a másik belső tulajdonsága, akkor hidd el, nem ilyen dolgokon fog a kapcsolat megszakadni. Amúgy meg az is lehet, hogy a srác csak kitalált valami kifogást. De a lényeg, hogy legalább megmondta, hogy nem lesz ebből semmi.

2019. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!