Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval olyan 35-45 éves aki a saját korosztályában keres párt? Kezdek kiborulni hogy engem csak a 50-60 as òregek találnak meg csak. Vagy 20 év felett mindegyik csak a 18 éves csitrikről álmodik?

:-(


2019. máj. 6. 05:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az általad keresett korosztály nagy része komoly kapcsolatban van.

Ha mégis van egy korod-beli pasi aki komoly kapcsolatot, családot akar, normális gondolkodású, a nőben az embert látja és nem egy szexuális tárgyat, figyelmes, kedves, odaadó, önzetlen.

Nos, az ilyen pasi ha összejön egy értékes személyiségű nővel akkor az a nő mindent meg fog tenni hogy megtartsa.


Az ilyen kor pasik fennmaradó része vagy súlyosan defektes vagy már nem akar elköteleződni, csak szexet keres és ahhoz az általad említett 20-30 éves korosztály tökéletes.


Én((45) sokáig kerestem a párom 40+ nő személyében. Ott ugyanez a helyzet.

2019. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Rockarc ***** válasza:

Mindket oldalnak nehez. Ilyen idos korban mar mindenkinek megvan a maga keresztje. Ezt pedig tobbnyire nem tudja elfogadni a masik, hiaba stimmelnek az elvarasok.


43F

2019. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

"Elvarasok? Pfff Hat tetszen legyen kemia"

Na jó, ezt azért egy kicsit részletesebben is kifejthetnéd. Mitől "lesz kémia"? Vagy kérdezhetném kicsit kevésbé virágnyelven is: Milyen az a férfi, aki beindítja a fantáziád?


"Nem volt elvarasom a pasik teren max annyi h erezzem jol magam... De ami.t.latom a.mai pasik csak ezt akarjak."

Itt már ki is derül, hogy még az általad keresett 35-45 éves férfiaknak is csak egy kis csoportját tartod esélyesnek. Szívás, de pont azt a csoportot, amelyik a legkevésbé alkalmas az általad keresett "komoly" kapcsolatra.


"Ezy fiatal onmagaval nem tisztaban levo embert konnyu iranyitani konnyu belebeszelni h ez neked jooo. Holott ez nem igy van."

Ne tegyünk már úgy, mintha a huszonéves lányok kis ártatlan naiv teremtmények lennének, akiknek a naivitását a gonosz fiúk kihasználják. A huszonéves fiúk ugyanolyan naivak, ugyanúgy nincsenek tisztában önmagukkal mint a lányok, tehát kölcsönösen formálják egymást.


"Ezek utan h telibeszelitek a nok fejet nem engeditek felfedezni onmagukat ha szakitanak hosszu evek szenvedese utan akkor a fejukhoz vagjatok h de te valszatottad!"

Mit jelent az, hogy nem engedjük felfedezni önmagukat? Egy normális kapcsolatban ahol egyenlőek a felek, kibontakozhat mindegyikük és nem nyom el senki senkit. Arról nem mi tehetünk, hogy a fiatal lányoknak (is) a vezérbika egyéniségek jönnek be, akik meg túl erősek hozzájuk. Egyrészről olyan pasi kell, aki testileg-lelkileg erős, az akaratával pusztítani és teremteni tud, már a puszta léte is tiszteletet parancsol, de közben jószívű, segít a gyengébbeknek, helyén van az esze, és ami a legfontosabb: mindezek mellett önmagával teljesen egyenrangúként tekint a mellette álló nőre, eszébe sem jut visszaélni a lehetőségeivel. Na egy ilyen férfi miért elégedjen meg egy átlagos nővel? Az ő női megfelelője egy fiatal, gyönyörű nő, aki társ és támasz tud lenni a hétköznapokban is, és aki annak ellenére, hogy a férfiak hada bombázza az ajánlataival, 100 százalékban hűséges és megbízható. Van saját akarata, aminek hangot is ad, de nem hisztizik, nem játszmázik. Persze még milliónyi egyéb tulajdonság van, ami egy kapcsolatban számít, viszont ha te nem vagy tökéletes, akkor a másiktól sem várhatod el.


"Nem nem o valasztott teged hanem egy idealizalt kepet egy altalatok felvazolt tokeletesrol ahol a lany nincs benne ..."

De igen, mindig a nő választ. Ja, hogy fiatal férfiként a csillagot is le kell hazudnunk az égről, hogy egyáltalán szóba álljatok velünk? Nem mi akartuk. Ha nem elég annak az ígérete, hogy egy normális, átlag életet tudok biztosítani neked, akkor leszek én Superman, megmentem a világot, repülök, feltalálok..., amit csak szeretnél. De te ezt komolyan el is hiszed?


"De mi van azokkal akiknek igenis kell az a "kihivas" ami egy valodi igazi parkapcsolattal jar egyutt? Hol van az a pasi aki realisan tud gondolkodni egy parkapcsolatrol? Aki kepes fejlodni ..."

A nagyobb részük kapcsolatban. A maradék pedig ha van lehetősége, inkább a fiatalabb korosztályban keresgél. Ha nincs, akkor meg már inkább lemond a kapcsolatról, mivel úgy érzi hogy az a vonat már elment.

2019. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Kiléptél a bizonytalanba, ne csodálkozz ezen... Elhiszem, hogy a megunt régi snassz lapos kapcsolat rossz, a bizonytalan meg még rosszabb lehet, jelen esetedben meg lesz is. Ezt nem érti meg sok nő, mert mindig kell a jobb, majd annál is a jobb, amíg úgy nem jár mint te, azaz be a süllyesztőbe...
2019. máj. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Sok nő a korosztályodból felrúg egy működő kapcsolatot csak azért mert "unalmas, hétköznapi, sablonos".

Utána összejön egy csomó defektes pasival akik megalázzák, megcsalják, használják aztán kidobják mint egy megunt rongydarabot.

Aztán keres olyan kapcsolatot ami normális, szokásos hétköznapi.

Ebből a korosztályból aki pasi szabad azzal komoly gondok vannak. Ha mégis normális akkor nagyon rövid ideig szabad.

2019. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Azert nincs idealom mert lilam nincs ki tetszik.

Kemia vonzas ? Mint irtam egy nagyon hosszu kapcsolatbol leptem ki.

Ezen kapcsolatom elott egy tini szerelmem volt. Mondjuk ez is tini korban kezdodott.

Miert leptem ki ? Hat nem azert mert unalmas volt, hanem mert kiderul h a hatam mogott mas novel kavar vagyis megcsalt. Nem gondolnam h ezt elkellene viselnem. Plane h nem egyszeri eset volt...

Nekem az volt a fejemben h vele a halalunkig ... Hat nem jott ossze...


Viszon szeretnek egy tarsat

De nem azokbol akik megkerestek engem

A fiam annyi idos mint akik jelentkeztek...

Szoval nem tudom hogy hol talalhatnek korombeli ferfit...

2019. máj. 7. 19:30
 37/40 Rockarc ***** válasza:

Tuti tipp nincs, menj fel valamelyik tarskeresore. Az elso par napot ha tuleled, akkor lecsokken a kretenek kisfiuk szama.


43F

2019. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

37: Feltételeztem a leírása alapján, hogy nem volt még fent...

Szegény kérdező szerintem sokkot kapna :D


Nekem egy nő mesélte, mutatta meg (elmentett párat, hogy barátjainak is megmutassa) akivel randiztam pár hónapja, hogy eszméletlen sok a kretén, bunkó dickpic arcz... És azt hinnéd, hogy ez még "ok" (na, de kérlek...) a fiatal generációnál... De nem... 30-40-es férfiakról beszélünk.


Én azt mondtam neki, hogy köszönöm szépen (de egyben sajnálom is a hölgyeket), hogy a sok kretén lehetőséget biztosít számomra, hogy eselyes legyek náluk. 😅 (Hullik a konkurencia)

2019. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért gondolkodj el rajt, hogy az a nő akiről mesélsz, miért húzta jobbra a dickpic-es fószereket... :) Aki normális képet tesz fel magáról, az nem kell (nem mindig, te vmiért mégis), de az agyonretusált, koxos az menő, az igen :D
2019. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39: Tök intelligens, jól szituált, normális nő volt, nagyon jókat beszélgettünk, csak megegyeztünk, hogy a személyiségünk nem passzol bizonyos aspektusokat tekintve. :) Volt olyan aki instant küldte neki, meg volt olyan akinek normális volt az adatlapja és utána jött a 'szörprájz. :)
2019. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!