Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval olyan 35-45 éves aki a saját korosztályában keres párt? Kezdek kiborulni hogy engem csak a 50-60 as òregek találnak meg csak. Vagy 20 év felett mindegyik csak a 18 éves csitrikről álmodik?

:-(


2019. máj. 6. 05:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
1%

Mi a baj az 50-60-as öregekkel?

Hollywoodban abban a korban még a fénykorukat élik.

A lányokat meg nem bántani, ők még gyűjtik a tapasztalatokat.

Sokan nem szeretnek a saját életkorukban keresgélni, van, hogy önmagukat is utálják.

2019. máj. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
6%
Nincs. Legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy két ugyan olyan jó nő közül az idősebbet válasszam. A természet diktálja, egy 35-45 éves nő már túl van a termékenységének csúcsán, így nincs arra ok, hogy a pasik utána fussanak. A hormon háztartása is megváltozik elveszti az igazán vonzó, feminim jegyeit. 35f
2019. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 mikeXxX ***** válasza:
31%

Létezik nyugi !

Most megy is majd neked a sok privát 😂!

Én is keresek de válogatok is rendesen !

2019. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

1es

Magyarorszagon vagyunk es atlag elettel rendelkezunk

Hogy lenne realis amit irtal???


2es

Egy no 35-40 evesen meg igen csak fiatal siman szulhet meg es nem lenne gond a felnevelese sem.

Nem lehet h ti inkabb a tapasztalattol es az ezzel jaro elvarasoktol feltek? Mi ennyi idosen tudjuk mit akarunk. Ellenben egy konnyen megvezetheto tinivel ... Vele konnyu mert elhiszi h ferfi vagy, ellenben egy korombeli nonek mar keves ha kidobod a farkad az asztalra...

2019. máj. 6. 06:28
 5/40 A kérdező kommentje:

Mike

Aham 20 eves kisfuktol h alkami dugast valalok e szuztelenitessel :-D

Kosz nem...



Igen en is valogatok mert nem felel meg az alacsony erzelmi IQ es a ertelmi szint...

2019. máj. 6. 06:30
 6/40 anonim ***** válasza:
53%
Vagyunk, de nem itt keresünk társat.
2019. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
27%

1-es vagyok no látod, itt a különbség, egy "18 éves csitri" biztos nem ír ki ilyen kérdést, hogy pár jóképű srác miért megy el egy nagyszájú vénasszonnyal akárhová is?


Mi a baj egy 40-es nővel? Önérzetesek, agresszívak, jórészük ronda(ja, tényleg magyarországon vagyunk) pökhendiek, önteltek, stb.


Megteheti ezt egy "csitri" is, de ők legalább joggal.

2019. máj. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%

2-es vagyok


35-40 fele igencsak megnő a kockázata a betegségeknek. Meg eleve nagyban csökken az esélye a megtermékenyülésnek. Nem azt mondtam, hogy no way, hanem azt hogy nem ideális már.


Félünk az elvárásoktól? Azzal, hogy másra tolod a felelősséget megoldódnak a problémáid? A férfi nem így működik, nem a kihívásokat keresem egy kapcsolatban, hanem az élvezetet, az örömöt. Szóval ahelyett, hogy próbálod becsmérelni a dolgot, inkább próbáld megérteni. Egy nő nem akkor lesz érték, ha érett/erős/tapasztalt, hanem pont ellenkezőleg, ha fiatal/feminim/ártatlan.

2019. máj. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
66%
Azért a 35-45 éves nők és az éretlen tinik között bőven van még átmenet. A média azt szajkózza, hogy egy nő az általad említett korban van igazán a csúcson (Szex és New York, Született feleségek, számtalan női magazin stb.), és valóban rengeteg nagyon szép (és egyéb szempontokból is előnyös tulajdonságokkal rendelkező) 30-as, 40-es nő van, de mindenféle rosszindulat nélkül írom, hogy a természet szabályainak megfelelően a 20-asok bizony többnyire lekörözik őket. Ahogy írtad, a korosztályodnak megvannak a kompromisszumot nem tűrő elvárásai, akár a belsőt, akár a megjelenést, akár a felépített egzisztenciát illetően. Ez teljesen rendben is van, véletlenül sem arra akarok kilyukadni, hogy be kellene érnetek egy picsogó, bármit felmutatni képtelen férfivel. Viszont tagadhatatlan, hogy egy jó megjelenésű, jól szituált szingli férfi épp az általad keresett korban van a csúcson, ezért jó eséllyel válogathat mondjuk a 25 évesek közül. Nem véletlen, hogy rengeteg, a tiédhez hasonló kérdés van, mivel bizony a kelendő férfiak többsége már házas, vagy nem titeket keres a fenti okok miatt, az elérhető "maradék" pedig érthető okokból nem üti meg a szintet. Ennek ellenére nem lehetetlen, hogy megtaláld a párod, de nehéz dolgod lesz.
2019. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Hát én 26 vagyok és annyi időről álmodok mint amennyi vagyok és 12 évesen is 12 évéről álmodtam
2019. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!