Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval olyan 35-45 éves aki a saját korosztályában keres párt? Kezdek kiborulni hogy engem csak a 50-60 as òregek találnak meg csak. Vagy 20 év felett mindegyik csak a 18 éves csitrikről álmodik?

:-(


2019. máj. 6. 05:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet h ti inkabb a tapasztalattol es az ezzel jaro elvarasoktol feltek? Mi ennyi idosen tudjuk mit akarunk. "

Ha oly nagyon tudnád, mit keresel, 35-40 év alatt megtaláltad volna.


Figyelj, a nők általában azt preferálják, ha a férfi idősebb pár évvel, határozottabb, előrébb tart az életben, minimum ugyanazon vagy jobb anyagi szinten van... cserébe a férfiak önmaguknál pár (mondjuk 5-8) évvel fiatalabb nőket szeretnének.

2019. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
47%
Drágám, talán nem kellett volna szórakoznod a 35-45 éved alatt a férfiakkal, akkor most nem nyalna vissza a fagyi. Nem ismerlek, lehet elvált vagyok, lehet futószalagon fogyasztottad a hapsikat, s most 35 évesen rájöttél, "normális életet akarsz", s kellene valaki? Tudod mit, nem sajnállak, gondolom a 20as éveidben nem volt jó senki aki próbálkozott, netán aki el is vett feleségül, s veled tervezett... Nem kellett, most meg te nem kellesz. Hányszor kell még elugatni a nőknek, hogy ha 20évesen semmi nem jó a bőség zavarában, 40évesen rácseszés lesz... Te csak igényeket mondasz, elvárásokat támasztasz, pedig ebben a korban feléd lesznek elvárásai a fószereknek. A 60évesnek te tökéletes leszel vmire, amire neked az nem kell. A korodbeli férfiak meg kb 35-55között vannak élete csúcsán. Szerintem megvolt az esélyed, hogy a 20as éveidben kiválassz 1et, s mostanra mire 35 leszel addigra egy élete csúcsán lévő férfi fogja a kezed. Nem így tettél, hátradőlök, és "fagyizok"...
2019. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
lehet elvált vagyok = lehet elvált vagy
2019. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

A dolog ott bukik a 30 feletti nőknél, hogy elvárásaik vannak. A 30 feletti férfiaknál is. A kettő egészen mást vár el.


Én ismerkedtem 30-40 közötti nőkkel és nagyon hervasztó, ahogy kötik az ebet a karóhoz.

Ilyen legyen meg olyan legyen a férfi, főleg anyagilag. Hiába tudom teljesíteni, nem szimpatikus. Egy fiatal lány boldog, ha elviszem valahová, egy harmincas meg elvárja. Miért? Mert 5 évvel több van mögötted?


A nagy megfelelési kényszer közepén a nők görcsösen kötődnek ahhoz, hogy az ideális férfi ilyen meg olyan, van egy listájuk mert "tudják mit akarnak". Az életben ez nagyon előnyös, de párkapcsolatban nem lehet listázni. Főleg ahogy telik az idő, mert egyre kevesebb a jelölt.

2019. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nyilván legyen ápolt, igényes de egy 30 feletti férfi már kilométerekről kiszagolja, hogyha anyagi elvárásod van a másik felé és rögtön nem a nőt, az embert nézi, hanem azt, hogy oké, akkor mit adsz a pénzemért?
2019. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Igen, van. Először is a 9-es választ érdemes elolvasnod. Tényleg nem támadó jelleggel, de leírja a lényeget.

Tehát a dolgod annyi, hogy átgondolod magadban, hogy mit szeretnél egy kapcsolattól, mik az elvárásaid a jövendőbeli partneredet illetően, illetve ami a legfontosabb: mit tudsz te beletenni egy ilyen kapcsolatba, ami miatt téged választ a férfi egy fiatalabb nő helyett.

2019. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

"18 éves csitrikről"


Nem, nem álmodok róluk, mert korban a lányom kategória lehetne. :)


Én a (29)30-40-es korosztályban keresgélek, de a GPS mindég rossz helyre kalauzol el. :D


40F

2019. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon tanulságos látni amikor visszanyal a fagyi és megtapasztalják milyen az mikor a kutyának se kellenek.

Ahogy a mellékelt ábra mutatja ez a nő most jött rá hogy 40 évesen a 60 éves papáknál maradt még esélye. Náluk is egyre kevesebb az idővel.


[link]

2019. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
A lgetöbb férfi nyilván inkább egy huszonévessel fog összejönni, ha megteheti, hacsak nincs milf fétise: [link]
2019. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Acsi

Kisse felrement a dolog.

Egy nagyon hosszu kapcsolatbok leptem ki...

Tapasztalatom sincsen az elmult evtozedek tarskeresesi trendjeirol.

De par honap itan ez tapasutalzam...


Elvarasok? Pfff

Hat tetszen legyen kemia

Az h milyen magas vagy izmos nem erdekel ahogy az anyagi vagyoni helyzeze sem (na jo annyiban h en tuti nem tartom el)

Nincs idalom mivel osszesen 1 komoly kapcsolatom volt eddig, fogalmam sincsen hogyan kellene ismerkdeni manapsag.

Szoval errol ennyi.


Nem tudomas nok milyen elvarasaik vannak de nekem annyi amit leirtam

Ergo nem nyalt vissza semmilyan fagyis sem.


Ezen ido alatt csak a fentebbi korosztaly talat meg. Akinek en irtam korombeli ferfi annak nem kellettem. Visuont nem akarok egy nalam sokkal idosebb vagy fiatalabb pasit.

2019. máj. 6. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!