Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség a haverkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a haverkodó pasi és a többet akaró pasi közt, ha korábban nem ismerte a nőt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem ismertétek egymást és ő nyitott feléd akkor nem csak haverkodni akar(t) valószínűleg. Te is nyitottál felé eleget? Én akkor szoktam meghagyni haveri témának ha van szimpátia de irányomba nem nagyon történik nyitás, jelzés vagy érdeklődés. Ilyenkor részemről is elhal a megismerés iránti vágy de nem feltétlen hal el az ismeretség.


Ha volt személyes találkozó is (randi) amire ő hívott akkor biztosan nem csak haverkodni szeretett volna, ez rajtad is múlik, hogy melyik lesz a kettőből, vagy esetleg lesz-e harmadik opció, hogy egyáltalán nem marad fent semmiféle kapcsolat.

2019. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember erre magától tényleg nem jön rá?
2019. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem az tűnt fel, hogy nyit felém, nekem sokáig csak egyik új ismerős kategóriában volt. De továbbra sem vagyok benne biztos, hogy nem látok-e bele túl sokat, mivel nem ismerem, szóval lehet,hogy alapvetően ilyen barátkozósabb típus. Azt észrevettem, hogy néz stb. Érdeklődik utánam másoknál. Ilyen apróságok. Most kérdezte, hogy megyek-e valahová, ahol ő is ott lesz, de ez ugye nem randi mert mások is lesznek ott. Szerintem rajtam látszik, hogy tetszik nekem, mert már volt, hogy ugrattak vele. Ha másoknak átjött, akkor gondolom neki is, bár azért annyira nem szerettem volna világgá kürtölni a dolgot.
2019. ápr. 27. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kettesben hívott randira, akkor barátkozik.
2019. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kettesben. És voltak ott mások is. Szerintem is csak túlkombináltam :)
2019. ápr. 27. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem puhatolózol nála? Van-e valakije, mik a tervei a jövőben, mit csinált a hétvégén stb. A reakcióiból le kellene esnie a tantusznak.
2019. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!