Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Szóval olyan 35-45 éves aki a saját korosztályában keres párt? Kezdek kiborulni hogy engem csak a 50-60 as òregek találnak meg csak. Vagy 20 év felett mindegyik csak a 18 éves csitrikről álmodik?

:-(


2019. máj. 6. 05:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
12%
Azért azt nem mondanám, hogy 18 évesekre hajtanának. Inkább 20-25. Legalábbis én így 23 évesen nagyon könnyen tudnék 30-as pasit szerezni. Viszont nehogy azt hidd, hogy nekünk cserébe nincsenek elvárásaink. Legyen nagyon gazdag, és ne sajnálja a pénzt se rám, se a gyerekekre a jövőben. Nyilván nem fogok ok nélkül ennyivel idősebb pasival összejönni, miért adnám neki a fiatal, feszes testem “ingyen”?
2019. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
A parom 51 eves 5 éve jöttünk össze kifejezetten 4x felettit keresett nem csitri 18 évest, 4 ev van köztünk
2019. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
31%
11 fiatal feszes test? Téged is jól megbabonáztak tesa 26 vagyok de egy nő nem adott nekem testet csak ábrándokat plátói szerelmet azt kaptam jó az se volt rossz de hogy 26 évesen is szűz legyek az kész téged nem hibáztatlak de valakit nagyon akarok
2019. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
37 évesként pont ezt keresem én is. (F)
2019. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Hmmm

Ha visszanezek a 20-25 eves onmagamra akkor lila gozom sem volt mi az elet

Nem volt elvarasom a pasik teren max annyi h erezzem jol magam...

De ami.t.latom a.mai pasik csak ezt akarjak. A kapcsolat vagy talan annak sem nevezheto konnyu reszed es villogni egy kislannyal.


Egy kapcsolat kihivas

Abban az eretelemben h kepes vagy e fenteratani kepes vagy e kompromisszumra konszemzusra a kapcsolat erdekeben

Folyamatos fejlodes kell aldozatot hozzni h tobbet kapj adni onmagad es lelked bele...


Nem veletlen h egy csomo mem lett ezekrol a puha pasikakrol :-D

Ezy fiatal onmagaval nem tisztaban levo embert konnyu iranyitani konnyu belebeszelni h ez neked jooo. Holott ez nem igy van.

Ezek utan h telibeszelitek a nok fejet nem engeditek felfedezni onmagukat ha szakitanak hosszu evek szenvedese utan akkor a fejukhoz vagjatok h de te valszatottad!

Nem nem o valasztott teged hanem egy idealizalt kepet egy altalatok felvazolt tokeletesrol ahol a lany nincs benne ...


Ez igy egyszeru


De mi van azokkal akiknek igenis kell az a "kihivas" ami egy valodi igazi parkapcsolattal jar egyutt? Hol van az a pasi aki realisan tud gondolkodni egy parkapcsolatrol? Aki kepes fejlodni ...

2019. máj. 6. 07:47
 16/40 LazyJones ***** válasza:
37 vagyok, évekig kerestem a korosztályomból hozzám illő nőt, de nem kellettem a kutyának sem. Nem vagyok egy bányarém, nem vagyok idióta, fogyatékos, antiszociális... Talán a 35-45 éves nőknek más a felfogása a kihívásról és komoly kapcsolatról, mint nekem?
2019. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Jó, akkor nyugtasd magad azzal, hogy ezért is mi vagyunk a hibásak (nyilván), akkor biztos jobb lesz.
2019. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy mondernkori probléma, de te úgy csinálsz mintha erre mindig is adott lett volna a megoldás. A középkorban 35 volt az átlagéletkor, szóval nem nagyon kellett ezzel foglalkozniuk a nőknek. Aztán megkaptuk a romantikát, pár generáció felnőtt azon örökre kell párt választani. Most hogy rájöttünk ez mekkora baromság már nem tudunk mit kezdeni a életünk második felével. Erre jösz te és megmondod, hogy a férfiak miért nem a korukbeli nőket választják. Nos szerintem mindig is a fiatalabb, csinosabb nőket választották, de csak most feltűnő a jelenség, mert van egy csomó idős nő is.
2019. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%
50 vagyok. 40-50 kötött keresek. Nem hiszek abban hogy 10+ korkülönbséggel lehet normális kapcsolat. Kivételek persze vannak de nagyon ritka.
2019. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem keresek olyan nőt, aki bármilyen életkorban meg akarja magyarázni, hogy őt miért keresik a férfiak vagy éppen miért nem. Nem mindig a férfiakban van a hiba, és főleg nem tömegesen ;)
2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!