Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve! Egyszerűen nem tudok párkapcsolatot létesíteni. Tükör előtt gyakorolok, adok az öltözködésemre. Jelenleg csak az anyukám tud véleményt formálni rólam mint nő, de ő azt mondja, hogy nincs velem semmi baj.


Ha meg beszélek egy lánnyal, látom rajta az érdektelenséget. Mostanában meg azt vettem észre, hogy ha ideges vagyok, akaratlanul is rángatózik a nyelvem. Ettől meg néha artikulátlanul beszélek, ettől meg még idegesebb leszek. Én sosem sértegettem senkit, de volt olyan lány akivel kedvesen beszéltem, ő meg azt mondta hogy toljam már arréb a balta arcomat. Ez a beszólás azóta is fáj, maradandó nyomot hagyott bennem, lehet hogy ez is oka a nyelvem rángatózásának. 27 éves vagyok, családot szeretnék alakítani, de ezt elég távolinak érzem így ha a lányok így viszonyulnak hozzám.



2019. ápr. 18. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó volt olvasni az öröködésedet, kérdező! :)

Sok sikert a továbbiakban!


És igen, a spontán helyzetekből általában jó dolgok vagy legalább jó sztorik születnek :D

2019. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*örömködésedet
2019. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!