Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csinálok valamit rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

1 éve nincs párom.

Az előző előtti egy 3 hónapos kapcsolat volt, lényegében a féltékenység miatt lett vége.

1 éve keresgélek de semmi, habár lehet, hogy az én hibám is, mert igazából egyik sem felel meg nekem.


Nem mindha nagyon válogatós lennék,

de azért mégsem lennék együtt egy olyasvalakivel akit nem szeretek!


A neten/személyesen is próbálkoztam már. Általában a netes mindig csalódás, mert max csak egy perverz, kéjenc, fura 30 körüliek találnak rám.


Lényegében szerintem átlagos vagyok, legalábbis a legtöbb fiú barátom szerint!

Ez nem olyan nagy tragédia ha azt mondom, hogy olyan társ kell, aki: védelmező, kedves, megértő, korban stimmeljen, magasabb nálam, haj-szem mind1.

Mondhatni rengeteg fiú vesz körül, akikkel úgymond jóban vagyok, de igazából ők csak egyszerű barátok. Nem tudnék rájuk máshogy érezni.


Khm.. szerintetek, min kéne, hogy változtassak? Vagy mégis én csinálok valamit rosszul? Vagy még várjak és sodródjak az árral?



2019. ápr. 2. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelenleg hány éves vagy mellesleg?
2019. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!