Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Igazabol 27 lettem most, eleteros, masok szerint jokepu, nem vagyok kigyurva, de eleg sportos alkatom van, viszonylag jo kotesu srac vagyok :'D de nem fenyezni akarom magam, hanem feltenni a kerdest, hogy kb 5 evvel ezelott, tapadtak a szep lanyok, tenyleg, most meg kb. A kutyanak nem kellek. Tegyuk hozza anno volt egy ilyen glam metal stilusom, ehhez volt hajviselet plusz ruha stb. Mostanfa teljesen normalis civil emberkent nezek ki, korhoz illo borostaval, tenyleg full normalis ferfias cuccokba jarok, nem tudom mi a gaz.

Regelgem tinderre is, de vagy 2-3 matchem volt honapok alatt. Se nemetben, sem itthon nem sikerult egy szep lannyalsem parba allni.

Elmentem szorakozohelyre szilveszterkor, annak ellenere h kb velem egykoruak es kicsit fiatalabbak voltak, nem akartak se tancolni, semmi. Nem nyomoltam csak ahogy ott hallgattuk a zenet megalltam mellette, kb. elfordult es tovabbment. Volt, hogy meg is lokott :'D

Piszkosul jol esnek ezek a dolgok. Pedig meg azt sem tudjak, h ki vagyok, mim van, hogyan elek.

Ha kozolnem h sofor vagyok (uristen tiszta szegyen primitiv tarsadaom alja bunko) tuti megjobban Kerulnenek. Pedig abbol a kerestembol sikerult sajat minigarzont venni. Na m1, ezt csak azert mondom, h egyszer.beszeltem egy aranyos szep lannyal, ss mikor megtudta, h magyar vagyok es soforkent vagyok kint, kb nem is valaszolt.

Amugy akiknek bejovok, azok nekem nem, sajnalom de ok nekem nem az eseteim, kover, feher boru, igenytelen kukseju altalaban es olyan idetlen, bocsi de en sem vagyok fiuba ilyen, nyilvan nekik is megvan a parjuk.


2019. jan. 6. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetnél igényesebb.
2019. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5 éve hol ismerkedtél? Csak Tinderen és bulikban?
2019. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak a külsődről írtál.
2019. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg 0 kisugárzásod van. A felszínesség se segít rajta sokat. Emellett meg se buliban se Tinderen nem szoktak értelmes nők ismerkedni.
2019. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Csak 1 milliószor lett ez már elmondva. Azt h abba a korcsportba tartozó ember akiket a nők legjobban válogatnak. Egy átlag 27 éves nőnek is 10-15 pasi kíván "udvarolni". Viszont átlag 20-on éves F-ből Dunát lehet rekeszteni.


A nők vannak magasan helyzeti előnyben.(20 és 30 között meg abszolúte. Legkeresettebb korcsoport.) Ennyi.

2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annak alapján, amit írtál, szerintem annyi történt, hogy a külsődön kívül nem nagyon volt eddig sem olyasmi, ami különlegesen vonzó, viszont a külsőd meg, tekintve, hogyan reagálnak rád ismerkedéskor, valószínűleg viharos sebességgel elkezdett leamortizálnódni. Sofőr meg azért nem kell senkinek, mert az a távkapcsolattal egyenlő, ha egyáltalán.
2019. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem próbálkozol egy 30+ os nőnél? Értük már nem nagyon kapkodnak.
2019. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi,szerintem az a baj,h normális vagy.De az is lehet,hogy ez most egy ilyen időszak.Nézzük már körbe csak itt GYKn mi megy.Nem, nem minden kérdező,és válaszadó, nem kell félreérteni! De hagyjuk már hogy Ők tudnak valamit,hatalmas kisugárzásuk van,hatalmas tudás birtokában vannak.Persze.Aztán itt szenvednek össze-vissza,megy a hiszti,a félrelépés,hogy semmi nem jó ez is baj,az is baj,miért ilyen a pasim,barátnőm,pedig én tökéletes vagyok,döntésképtelenek.Egy egyszerű kérdésre sem látják a választ.Na de mégis a hatalmas kisugárzásukkal kapcsolatban élnek.Jó hát nem egy irigylésre méltóban az tény.De remélem érthető a lényeg.Ha a nulla kisugárás,és felszínesség(ahogy itt valaki megjegyzte) azt jelenti,hogy nem bunkózik,nem lép félre minden szembejövővel,van munkája,akkor igen veled van a baj,kész,ez van.Puff.Szerintem kár ezen agyalnod,egy idő után csak még jobban belelovalod a kérdéskörbe,hogy mi a baj veled.Semmi,most ez van,majd lesz jobb, vedd úgy hogy most egy hosszabb szünet van,szabin vagy.
2019. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy eselyt sem adtak arra, hogy a belsomet megismerjek. Na m1.

Egyebkent egy baratom mondta, hogy nem az van, mint regebben mikor 20 evesek voltunk, akkor annyirs nem szamitott az iskola meg a penzed. Ma mar keves, ha jokepu vagy, legyen imidzsed, penzed, vagy vmi magas pogicioban, vagy a rosszfiukbol valami jol kereso alvilagi.. persze az atlagnak, nem minden nonek.

De furcsa, hogy akkor az ilyen atlag ember normalis kulsovel, mehet a levesbe ezek mellett :D

Igazabol munkahelyen, konyvtarban, vagy akar nem tudom talan edzoteremben is jobban lehetne esetleg ismerkedni? Szorakozohely es Tinder helyett.

2019. jan. 6. 21:52
 10/13 Rockarc ***** válasza:

Ha engem kerdezel, a glam metal, bar eleg gaz, de legalabb egy stilust takar, amivel kiemelkedsz a tomegbol. Ha Atlagos Joe vagy, akkor a nagy szamok torvenye szerint nem sok eselyed van. Az adatlapoddal tudnal meg esetlegesen bevonzani noket, de ott is egyedire kell torekedni. Mondjuk a kinalatot nem ismered, de csak rajtad mulik mit irsz ki. Cserelgesd a kepeket es a szoveget is, jobbat nem tudsz.


Eloben szerintem nagyobb problemad lesz. Nekem eleg felszinesnek tunsz, az pedig nem fog bejonni a noknek.


42F

2019. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!