Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok. Sajnos még nem volt párkapcsolatom, pedig már a sokadik randin vagyok túl, de sajnos mindig kikosaraznak az első randi után. Általában társkeresőn ismerkedek, vagy a húgom és unokatestvéreim szerveztek nekem randit egy barátnőjükkel. Szerintem a fő probléma, hogy nem igazán tudom, miként viselkedjek egy randin. A randijaim mindig ugyanúgy néznek ki: viszek ajándékot, beszélgetünk, törekszek rá, hogy kölcsönösen beszéljünk, ha jól jön ki a dolog elnyomok néhány poént. De sosem fogom meg a kezét, vagy csókolom meg. Nem tudom, hogy illik-e ezt első randin. Amikor ugyanezt elmondtam, az unokatestvéreim csak annyit mondtak, hogy add magad, a barátaim pedig értelmetlen tanácsot adtak, és jót nevettek, így bármennyire is ciki itt tanácsot kérni, de nem jutott jobb az eszembe.

Nálatok hogyan zajlik egy sikeres első randi? Ilik/kell megérinteni vagy megcsókolni a lányt az első randin?Ha, igen, akkor miként alakítsam ki a megfelelő helyzetet hozzá, hogy ne tűnjön estlennek?

Mindenkinek köszönöm, aki értelmes válaszokat ad.


2018. júl. 29. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor illik megfogni a másik kezét illetve megcsókolni ha már van alap vető bizalomban legalábbis így vagyok vele. Azért 2 óra ismeretség után ne fogdossa a kezem senki. Szerintem az lehet nálad a baj hogy túl görcsös vagy és ez elég zavaró tud lenni, rossz benyomást teszel. Másik kérdés hogy én attól függetlenül adnék másik esélyt is mert nem mindenki tud elsőre feloldódni és önmagát adni én is ilyen vagyok és ilyen is voltam párommal is. Ha visszagondolok mennyire befeszült voltam az első randin... 😂 szerintem egy ideig talán ne ráncozgass szede össze magad picit növeld az önbizalmad, és utána vágj bele.
2018. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Miért viszel ajándékot egy idegen nőnek? Elég, ha jófej vagy, esetleg valamire meghívod, de könyörgöm, miért kell ennyire üvölteni, hogy nyert ügye van nálad?


2. A viselkedésedben nincs semmi olyan, amitől kialakulhatna kémia. Semmi férfias, semmi "szexuális". Csak cuki vagy, kicsit be is nyalsz, de úgy a férfi kimarad a buliból. Ha nőt akarsz, viselkedj férfiasan. Legyen benned tartás és ne dobd oda magad egy idegennek és ne szerencsétlenkedj azzal, hogy "jaj, ezt illik vagy sem". Legyél laza és fogd meg a kezét vagy karold át. Ha nem áll tőled fél méter távolságra és nem kerüli a szemkontaktust, valószínűleg nem lenne ellenére. Ha meg igen, akkor olyan típus, akinek ez elsőre sok, vagy csak nem jössz be neki.


Gyerekek, randira nem forgatókönyvvel kell menni, hanem kinyitni a kicsi szemeteket és észrevenni, hogy a másik hogy reagál. És nem egyből megvenni neki a fél világot, mintha lenne egy percnyi közös múltatok is.

2018. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Először is, legyél laza. Tudom, nem olyan könnyű, de ha végiggondolod, hogy igazából semmi vesztenivalód nincs, mert legrosszabb esetben csak annyi történik, hogy nem találkoztok többet, akkor egy idő után lazábban fogod majd fel az egész dolgot. Plusz egy kis alkohol is segíthet, ha a lány is benne van.


2. Szórakoztasd. Úgy olvasom, hogy ezzel nincs bajod, ami jó, mert talán ez a legfontosabb.


3.Kisugárzás. Valahogy éreztesd vele nonverbálisan, hogy tetszik, beindít, stb. De itt ne ess túlzásokba és nehogy elkezdd nyalogatni a szád szélét meg ilyenek...:D Inkább egy nézésre, testtartásra meg hasonlókra gondolok.


4. Érintés. Valószínűleg itt, és az előző pontnál rontod el, mert nem érezteted vele, hogy férfi vagy. Nyilván mellé kell ülnöd, hogy meg tudd érinteni. Eleinte elég, ha csak nevetés közben (miután mondtál valami poént) kicsit megérinted vagy finoman megsimítod a hátát. A következőnél ilyennél meg mondjuk ráteszed egy kicsit a kezedet a combjára. (Inkább a térdéhez közelebbi részre) Igazából ezt neked kell érezned majd, hogy mennyit enged és mennyire tetszik neki.


Ja és az ajándékot felejtsd el, főleg az első randin!

2018. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen ajándékot viszel, de bármi is az, felejtsd el tényleg. Bőven elég ha te fizetsz a randin nem kell még pluszba ajándék.
2018. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettek. Még valami, amit oda akartam írni a kérdésbe, de kifelejtettem. Ha válaszoltok, odaírnátok, hogy fiúk/lányok vagytok.
2018. júl. 29. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nő. :)
2018. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok: 23/F
2018. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!