Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
27 és vagyok. Randizgatok lányokkal, van akinek én nem jövök be, van aki nekem nem. Több lányt is visszautasítottam, pedig jó alakjuk volt, arcra úgy átlagosnak mondhatnám. Megadtam a lehetőséget,hogy élőben milyenek. DE sajnos nem volt meg eddig az az érzés,hogy igen ő kell nekem, és itt a kisugárzásra gondolok. Én pedig nem akartam őket kihasználni. Elég bonyolult az életem,nem akarok ilyeneket. Aztán jött egy lány akivel minden klappolt, de eltűnt. Nem értem teljesen. Nem tudom, már mit kéne csinálnom, hogy mit kellene még letennem az asztalra. Sportolok, jóképűnek mondanak, jó munkahelyem van, jól keresek, tanulok mellette, utazok, bulizok ahogy van időm. Kommunikatív vagyok, céltudatosan haladok előre. Kocsim is van :D Lakásra/cégbeindításra gyűjtök. Volt komoly és laza kapcsolatom is. Hosszú évek után lett vége a párkapcsolatomnak és most újra egyedül. Máshogy megy az ismerkedés azt bevallom, de a randikon sosincs csend, és megtudom nevettetni a lányokat. Beállok a sorban és én is most megkérdezem, más is ezt tapasztalja? Ha valakit érdekel más dolog, privátban jobban kifejthetem. Nők válaszait is várom. 27F

2019. jan. 13. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez mind így van akkor nincs veled semmi probléma, lesz barátnőd. Csak ne görcsölj rá. Majd jön valaki akivel klappolni fognak a dolgok szintén csak nem tűnik el.
2019. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Igen, van veled baj. Bőven. Néha azt hiszem a húspiacon érzed magad: "Több lányt is visszautasítottam, pedig jó alakjuk volt, arcra úgy átlagosnak mondhatnám. "


Most nem rosszból, de biztos, hogy neked a csajok jönnek be..?

2019. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint a lottó nyeremény. Vagy eltalálod vagy nem és rengeteg szerencse is kell hozzá. Nők helyzete sem egyszerű, sokan csak lyukra mennek. Vagy őszintén bevallják vagy megy közben a hazudozás, hogy igen párkapcsolat kell és közben kihasznál. Csak nincs szerencséd egyenlőre.
2019. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem fogok olyan lánnyal másodjára is randizni, akiben nem látom azt, hogy ő kell nekem minden áron. Amiben van valami ami megfog. Kihasználni azt meg nem akarom aki ilyen és ráadásul rendes is. Korrekten megírtam, igen szexre okés lenne a dolog, de mivel te komolyat keresel így nekem se és neked se jó. Igen kihasználhatnám,de én ebbe egy normális csajjal nem mennék bele az fix.
2019. jan. 13. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Szar a kisugárzásod...
2019. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 21:34

Van benne valami, nem tagadom. Nem szedtem még össze teljesen magam a legutóbbi párkapcsolatom óta.

2019. jan. 13. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Priviben jöhet bővebben.
2019. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A lányok a randi után mit gondolhatnak magukban rólad? Mit tanultál magadról a lányoktól?

Ha az eszedre hallgatsz, milyen lány kell neked? Mit mond a szíved?

Ha félreteszed az adottságaidat, eredményeidet egy percre, ki vagy a saját szemedben? Ki akarsz lenni?

2019. jan. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy
2019. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as írtam privátban!

9-es, 183 cm magas vagyok :D, mellé 83-85kg

2019. jan. 14. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!