Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
27 és vagyok. Randizgatok lányokkal, van akinek én nem jövök be, van aki nekem nem. Több lányt is visszautasítottam, pedig jó alakjuk volt, arcra úgy átlagosnak mondhatnám. Megadtam a lehetőséget,hogy élőben milyenek. DE sajnos nem volt meg eddig az az érzés,hogy igen ő kell nekem, és itt a kisugárzásra gondolok. Én pedig nem akartam őket kihasználni. Elég bonyolult az életem,nem akarok ilyeneket. Aztán jött egy lány akivel minden klappolt, de eltűnt. Nem értem teljesen. Nem tudom, már mit kéne csinálnom, hogy mit kellene még letennem az asztalra. Sportolok, jóképűnek mondanak, jó munkahelyem van, jól keresek, tanulok mellette, utazok, bulizok ahogy van időm. Kommunikatív vagyok, céltudatosan haladok előre. Kocsim is van :D Lakásra/cégbeindításra gyűjtök. Volt komoly és laza kapcsolatom is. Hosszú évek után lett vége a párkapcsolatomnak és most újra egyedül. Máshogy megy az ismerkedés azt bevallom, de a randikon sosincs csend, és megtudom nevettetni a lányokat. Beállok a sorban és én is most megkérdezem, más is ezt tapasztalja? Ha valakit érdekel más dolog, privátban jobban kifejthetem. Nők válaszait is várom. 27F

2019. jan. 13. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha lakásra gyűjtesz, akkor még a szüleiddel laksz?
2019. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Albérletben lakok.
2019. jan. 14. 15:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj, nyugi.:D

Egyszerűen csak még nem érkezett meg az, aki hozzád való lenne.

Én is randiztam most 2x egy sráccal és alig beszélünk a neten. Aggódtam, hogy úristen lehet csak arra akar engem, aztán hello, mehetek is a levesbe. :D

De már én sem fogom túlparázni a dolgokat, ha nem Ő lesz az, akkor nem.. majd biztos rám talál az, akivel kell majd lennem.

Így lesz Veled is, nem vagy elkésve semmivel sem.

Csak Te is rengeteget filózol, ami nem mindig jó.

Én már csak tudom.


22 L

2019. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!