Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve! Egyszerűen nem tudok párkapcsolatot létesíteni. Tükör előtt gyakorolok, adok az öltözködésemre. Jelenleg csak az anyukám tud véleményt formálni rólam mint nő, de ő azt mondja, hogy nincs velem semmi baj.


Ha meg beszélek egy lánnyal, látom rajta az érdektelenséget. Mostanában meg azt vettem észre, hogy ha ideges vagyok, akaratlanul is rángatózik a nyelvem. Ettől meg néha artikulátlanul beszélek, ettől meg még idegesebb leszek. Én sosem sértegettem senkit, de volt olyan lány akivel kedvesen beszéltem, ő meg azt mondta hogy toljam már arréb a balta arcomat. Ez a beszólás azóta is fáj, maradandó nyomot hagyott bennem, lehet hogy ez is oka a nyelvem rángatózásának. 27 éves vagyok, családot szeretnék alakítani, de ezt elég távolinak érzem így ha a lányok így viszonyulnak hozzám.



2019. ápr. 18. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Vannak azok a szituációk, ahol profitálhatsz abból, hogy a nyelved rángatózik.

32/f

2019. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem vicc az életemben.
2019. ápr. 18. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Marha egyszerű: Normális lányokhoz kell odamenni, nem a bombatestű agyhalottakhoz. Igazából nem is értem a gondod. Durván elküldött egy bunkó paraszt? Na és? Jobban jártál így, mintha most ezzel a paraszttal kéne megjelenni valahol, nem? Meg aztán egy ilyen suttyó lény véleménye kinek fontos? Nekem is beszólt már itt egy csomó lelkileg roncs nyomorék, de pont lexarom a véleményüket, mert nem értékesek a szememben, nem fontosak nekem. Kifejezetten jól is esik a tudat, hogy nem tetszem nekik, hisz ezáltal biztos lehetek benne, hogy én nagyon más vagyok, mint ők, és ez jó. :) Csak a számomra fontos emberek véleménye számít, akikre fel tudok nézni. Neked is így kéne ezt kezelni.
2019. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A tükör előtt gyakorlás beteges, és csak arra jó, hogy gátlásokat ébresszen benned. Inkább barátkozz hús-vér emberekkel, velük töltsd az időd, mert a szerelmet csak egy lépés választja el a barátságtól. Akiknek vannak jó barátai mindkét nemből, azoknak nem lesz gondja a párkapcsolattal sem.
2019. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

"Jelenleg csak az anyukám tud véleményt formálni rólam mint nő, de ő azt mondja, hogy nincs velem semmi baj."


Az a baj, hogy 27 évesen nem vagy azzal tisztában, hogy

1. Az anyuka a saját fiával szemben soha nem nő. Ha már az, akkor ott gond van.

2. Az anyukák mindig elfogultak, ha Quasimodo lennél, akkor is azt mondaná, hogy nincs veled gond.

3. Egy negyvenes-ötvenes nő férfiidálja soha nem azonos azzal, mint a fiú korosztályáé.


Valószínűleg akkor lennél sikeres a nőknél, ha anyukád fel lenne háborodva a külsődön, viselkedéseden, életmódodon - vagy már túl lennétek ezen kamaszkorban és mostanra elfogadta volna, hogy van saját életed. De van egy erős gyanúm, hogy ez nem történt meg, nem váltál még le anyukádról.

2019. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg akkor lennél sikeres a nőknél, ha anyukád fel lenne háborodva a külsődön, viselkedéseden, életmódodon - vagy már túl lennétek ezen kamaszkorban és mostanra elfogadta volna, hogy van saját életed."


Ezzel nem teljesen értek egyet. Nekem normális a kapcsolatom a gyermekemmel, saját élete, párkapcsolata van. Sose volt köztünk serdülőkori konfliktus, mert sose lázadt, nem a szülők ellen ment, hanem jobban szerette volna csinálni, mint mi - és sikerült is neki. Az öltözéke is mind a saját választása, a manapság normális stílus, nem akar kilógni, feltűnő lenni, polgárpukkasztani, de másokat majmolni sem. Ahogy én sem, és a párja is pont ilyen. Nem vagyok számára ciki, elhívnak néha az egyetemre kajálni, más programokra is, és járunk közös nyaralásra is - ők is saját szobába, mi is sajátba, és nem csinálunk abból se gondot, ha amíg mi a hegyekbe kirándulunk, addig ők egy várat néznek inkább. Mi már nem vagyunk olyan nagy szakadékban az új generációhoz képest, hála az internetnek, technikai fejlődésnek, a világ nyitottabbá válásának, mint a mi szüleink voltak anno hozzánk képest.

2019. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mama csak hazudik. Szarul nézel ki és nem vagy magabiztos se!
2019. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 6: Nem állítom, hogy nem lehet fájdalommentes a leválás a szülőről, de ha az kamaszkorban nem történt meg, akkor később szinte biztosan drasztikus lesz.
2019. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukád nem a legjobb, hogy véleményt formáljon rólad ezen a téren, hiszen nyilván elfogult veled szemben, és nem is a te generációd. Sokkal jobban lenne, ha baráti körben egy nővel tudnál erről beszélni. Tudom, nem egyszerű ezekről a dolgokról beszélni, főleg egy nővel. De mindenképpen megéri, és kincset érhetnek az infók. Réges-régen volt pár női barátom, akiknél aztán több is volt köztünk, mint barátság. Na őket pl. direktben megkértem, hogy mondjanak már rólam pár dolgot női szemmel, hogy szerintük mit csinálok rosszul, mit lehetne javítani, hogy nagyobb sikerem legyen nőknél. Kaptam tőlük jó tippeket, kis apróságok, amin nagyon könnyű változtatni, de magadtól az életben nem jönnél rá se te, se egy férfi barátod.
2019. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van egy jó hírem magamnak! :D Összeszedtem magam, és a villamoson teremtettem egy lehetőséget arra, hogy megszólítsak egy lányt. Az Árpád hídnál szálltam fel eléggé nagy tömeg volt a villamoson, az meg elég gyorsan ment, így véletlenül meglöktem. Nem is tudom hogy történt, de tök jó fej volt kedvesen reagált, ezért vettem a bátorságot és elkezdtem improvizálni. Kivette a fülhallgatót a füléből, és vette a lapot. Megléptem a dolgot, és megkérdeztem hogy lenne-e kedve ha elkísérném egy darabig, azaz sétálnánk és közben ismerkednénk. Erre azt mondta, hogy sosem gondolta volna, hogy egy ilyenre igent mond, de legyen. Áááááááááááám vééééégem van!!!!


Úgy váltunk el, hogy felvettük egymást a fb-on, és holnap is találkozunk! Nem remegtem, nem izgultam. Nem is volt időm rákészülni, annyira hirtelen kerültem ebbe a helyzetbe. Oké, oké... nyugi, nagylevegő :)


Reggel még megírtam ezt a kérdést, este meg már azt mondhatom, hogy van egy lány akivel holnap találkozom! :D :D :D :D :D :D


Mérhetetlenül örülök!

2019. ápr. 18. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!