Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a nők érzelem nélkül nem tudnak szexelni, holott ha ez így lenne, akkor nem lennének egyalkalmas kalandok?

Figyelt kérdés
Ez egy oltári nagy marhaság szerintem általános értelemben véve. Lehet, hogy csak itt fent a gyakorin van egy hangos kisebbség, akiknél ez nem működik, és nem tudják a kettőt elválasztani?
2019. ápr. 18. 07:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Van kivétel mint hogy ha a férfi szerelmes akkor szinte mással nem is tud szexelni...
2019. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
27: nekem ezek is az érzelmek közé tartoznak, de a lényeg szempontjából mindegy.
2019. ápr. 18. 15:42
 33/36 anonim ***** válasza:
#30 Ez nem igaz, ha odafigyel a férfi és nem csak feszül a nő (és miért is feszülne, ha képes érzelem nélküli szexre?), akkor van orgazmus.
2019. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és szexeltem már érzelem nélkül is. Érdekes módon akkor azzal a férfivel volt hüvelyi orgazmusom életemben először és talán utoljára, mert azóta senkivel nem tudtam elérni.
2019. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33-asnak mondom (30-as vagyok), nem feszülten sem jön orgazmus, ha nincsenek érzelmek. Ennyire egyszerű a képlet. Mindenki másképp működik xD
2019. ápr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35 Szövegértés...

Ha képes érzelem nélküli szexre, nem csak egyszer, vagy mert már annyira ki van éhezve, hogy "dugjon már meg végre valaki" , akkor simán van orgazmus.

Akiről te írsz, az nem képes érzelmek nélküli szexre.

2019. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!