Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a nők érzelem nélkül nem tudnak szexelni, holott ha ez így lenne, akkor nem lennének egyalkalmas kalandok?

Figyelt kérdés
Ez egy oltári nagy marhaság szerintem általános értelemben véve. Lehet, hogy csak itt fent a gyakorin van egy hangos kisebbség, akiknél ez nem működik, és nem tudják a kettőt elválasztani?
2019. ápr. 18. 07:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
51%

Ja,ja 8-as jól írja, ilyenkor náluk a vonzódás is érzelemnek számít érdekes módon, mikor ezzel magyarázzák. Tehát ha jól néz ki a csóka, tetszik nekik = már van érzelem!

Amúgy meg nem kell itt túlmisztifikálni a nőket, ugyanúgy kívánják a szexet (igazi érzelmek nélkül is), mint a pasik. Nem csak az egyéjszakások miatt, de rengeteg szexkapcsolat is van, ahova általában ugye 1 férfi meg 1 nő kell (jóesetben), arról már nem is beszélve, amikor önkívületi állapotban sikoltoznak egy egy chippendale shown, mikor meglátnak egy férfitestet.

2019. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Így van 11-es. Én nem is misztifikálom őket túl.
2019. ápr. 18. 08:58
 13/36 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kell, hogy ismerjem, beszélgessünk, intelligens legyen, igen még szexkapcsolatban is.
2019. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%

Én pl. nem tudok érzelem nélkül, sőt maga az érzelem sem elég.

Nem volt egyalkalmas kalandom.

2019. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
76%
Bírom, amikor egy lúzer, szűz srác megkérdez, hogy én nőként hogy szexelek, mire van szükségem, majd elkezd velem vitatkozni, hogy nincs igazam, mert nekem nem arra van szükségem. Ő már csak tényleg jobban tudja, azért is ilyen szerencsétlen, hogy egy nőt sem tud összevakarni magának.
2019. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
45%

Egyszerű. Minden egyéjszakás kaland nemi erőszak. :D

32/f

2019. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajnos nem megy.. 3 férfi volf az életembe 2 komoly 1 alkalmi de az után is sokáig vágyódtam, mondhatni szerelmes voltam, sokat találkoztunk sajnos..most sajnos senkim sincs, szeretnék persze de nem találok férfit aki a vonzódás legkisebb szikráját is kiváltaná belőlem..ez van szóval lehet sosem lesz nem tudom, de a szexkapcsolatosdi sem menne azt hiszem, sokat gondolkodom ezeken manapság..a kötődés hamar kialakulhatés vannak emberek akik fogékonyabbak rá..
2019. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem - olyan nőként, aki érzelem nélkül nem tud szexelni. Tisztában vagyok vele, hogy más nők meg tudnak. Nem értem, miért kell ennyire általánosítani...
2019. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Nem én általánositok, hanem ezt sokan írják meg mondják.


14: hát mi más kell még neked az érzelmek meg testi vonzalmon kívül?


15: ezt mikor és hol kérdezte egy srác?

2019. ápr. 18. 10:06
 20/36 anonim ***** válasza:
46%
Én sem tudok anélkül szexelni, abszolút képtelen lennék rá, és az összes barátnőm ilyen. De léteznek prostituáltak is, és azok simán lefekszenek kötődés, és orgazmus nélkül is bárkivel, igaz tuti nem élvezik, de bármit eljátszanak a pénzért neked. :) Akkor most fog meghasadni az agyad, mert nem tudsz egy végleges, egyértelmű szabályt létrehozni ebből? :D
2019. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!