Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz, amit sokan mondanak: ha igazán szerelmes az ember, akkor nem tudja megmondani, mit szeret a párjában?

Figyelt kérdés
Ha megkérdezik tőled, mit szeretsz benne és akárcsak egy dolgot kiemelsz(pl. valamilyen belső tulajdonság), akkor nem szereted igazán? Ez miért lehet? Ha egy kis mértékben is megmarad az ember tisztánlátása, akkor nem szerelmes igazán? Emiatt lehet, hogyha egy-két tulajdonságát kiemelem, akkor némileg józan maradtam, nem vette el teljesen az eszem a szerelem?

2018. okt. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos Coelho facebook bölcsességei alapján szeretnéd élni az èleted? Már megérte háttérnek betenni hozzà valami ködös tájképet.


Attól, hogy tudom, mit szeretek benne, még szeretem. De ez ràm igaz, te meg pörgésd végig fb-ot, hátha megtalálod az életed értelmét, egy naplementés, tengerpartos képet keress.

2018. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért hajszolod a szerelmet? Ha ennyire görcsösen akarod, sosem lesz benne részed, mert mindig pont akkor toppan be az ember életébe, amikor a legkevésbé alkalmas lenne az időpont, és a háta közepére nem kívánja:D
2018. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez azt jelenti, hogy semmi önismerete az illetőnek, aki mondja.
2018. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Én pont azt látom, hogy azok a kapcsolatok maradnak meg évtizedekig is akár, ahol a felek tudják mit szeretnek a másikba. Az összes ilyen kapcsolat amit ismerek még mindig megvan.

Ott ahol meg csak a puszta érzés van sok esetben a szerelem múltán felbomlik. Akkor jönnek rá hogy nem passzolnak össze és csak a kémia tartotta őket egyben.

2018. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Voltam már úgy fülig szerelmes, hogy tényleg nem tudtam megmondani, mit imádok ennyire benne. Akkor is oda voltam érte, mikor már rég új barátnője volt, egyszerűen nem tudtam elfelejteni.


De a jelenlegi páromban pontosan tudom, hogy mit szeretek. Nem vagyok ennyire eszetlenül szerelmes belé, de ő legalább nemis basz át :)

2018. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a kapcsolat első, rózsaszín ködös állapotában van így.
2018. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ez nem "jó" dolog.

Az ember sosem egy másik emberbe szerelmes, hanem egy ködös, idealizált képbe, amit a másik emberbe képzel. Ennek az ideálnak a tulajdonságait nehéz vagy lehetetlen kifejezni, mert egészen mély, nem tudatos forrásokból állnak össze, amiket nem könnyű megismerni és megérteni. Úgyhogy a mondás sok esetben igaz, de eléggé szomorú is, mert előrevetíti, hogy mihelyt elmúlik a "rózsaszín köd", jönni fog a nagy csalódás, mert az illető rájön, hogy egyáltalán nem ismeri azt, akivel együtt van.

2018. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!