Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a nők érzelem nélkül nem tudnak szexelni, holott ha ez így lenne, akkor nem lennének egyalkalmas kalandok?

Figyelt kérdés
Ez egy oltári nagy marhaság szerintem általános értelemben véve. Lehet, hogy csak itt fent a gyakorin van egy hangos kisebbség, akiknél ez nem működik, és nem tudják a kettőt elválasztani?
2019. ápr. 18. 07:57
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20 Dehogynem tudok, a nőknél talán nagyobb arányban vannak olyanok, akik a kettőt nem tudják elválasztani a férfiak arányához képest.
2019. ápr. 18. 10:15
 22/36 anonim ***** válasza:
Kétféle nő létezik: az érzelmes nő nem tud kötődés nélkül szexelni, a qrva meg tud.
2019. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Hú, ez ravasz volt. Miért is k..va az, aki tud?
2019. ápr. 18. 10:19
 24/36 anonim ***** válasza:
18%

#22 tévedsz 3 fajta nő van. Van a facér, a nagyon facér és amelyik él-hal a facér.

32/f

2019. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én nem igazán ismerek ilyen nőket, akik benne lennének egyalkalmas kalandban. Nem állítom, hogy nem léteznek, csak azt, hogy az átlagra nem igaz.
2019. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%
Férfiban és nőben is egyre több a defektes, kötődésre képtelen ember, akik az anyjuktól nem tanulták meg ezt a képességet, és emiatt ezt is fogják tovább adni. De ettől a sajnálatos ténytől még ez nem válik normálissá, hanem ez egy deformitás. Így hiába tartod missziódnak, hogy meggyőzd az embereket ennek a normális mivoltáról, csak ki leszel röhögve. Olvass pszichológiát, a tanultság remek dolog ám, kipróbálhatnád!
2019. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%

"14: hát mi más kell még neked az érzelmek meg testi vonzalmon kívül?"

Szeretet, megbecsülés, tisztelet, kölcsönös elköteleződés egymás mellett.

2019. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek nők hosszú távú kapcsolatra vágytak már párkereséskor, és ha egyéjszakás lett csak, az nem rajtuk múlt, sőt általában csak azért mentek bele, hogy megtartsák a férfit. Biztos vannak szexrajongó nők, de szerintem azok vannak többségben, akiknek ahhoz, hogy el tudják engedni magukat (alkohol és egyebek nélkül), bízniuk kell a másikban (ha belegondolsz, a szex a nőknek mindig nagyobb kockázattal járt), ez meg ismeretlennel nem megy, akkor sem, ha egyébként "viszket". Szerintem nagyjából igaz az általánosítás, hogy a nők szívén keresztül vezet az út lefelé, a férfiaknál meg fordítva alakul ki sokszor a kötődés, rászokás valakire, de azért ebben is annyira sokfélék az emberek.
2019. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Természetesen ez nem igaz. A pasik találtak ki, hogy ok nyugodtan szexelhessenek mással egy kapcsolatban, míg a nők nem.
2019. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
60%
Nőként mondom, hogy amúgy lehet érzelem nélkül. Csak utána rosszabbul érzi magát a nő testileg, lelkileg, orgazmusról pedig ne is álmodjon. Ahhoz már valamilyen szintű kötődés is kell.
2019. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!