Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a nők érzelem nélkül nem tudnak szexelni, holott ha ez így lenne, akkor nem lennének egyalkalmas kalandok?

Figyelt kérdés
Ez egy oltári nagy marhaság szerintem általános értelemben véve. Lehet, hogy csak itt fent a gyakorin van egy hangos kisebbség, akiknél ez nem működik, és nem tudják a kettőt elválasztani?
2019. ápr. 18. 07:57
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
34%
Ez így van a nők nem tudnak érzelmek nélkül.... általában ilyen egyalkalmas kalandoknál a nő MINDIG többet érez és többet remél
2019. ápr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az érzelmek alatt a szerelmet értem, amikor valaki tartósan vágyik a másikra, kíváncsi a személyiségére, nemcsak megkívánja.
2019. ápr. 18. 08:00
 3/36 A kérdező kommentje:
1-es, mindig, hát ezt meg mire alapozod?
2019. ápr. 18. 08:01
 4/36 A kérdező kommentje:
Vagy akkor a nőket mindig becsapják a férfiak? Na hát ez sem igaz.
2019. ápr. 18. 08:06
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is bonyolultabb ez a nőknél. Érzelmek kellenek hozzá, de nem feltétlenül szerelem érzése. Valamikor csak a törődés hiánya miatt van. Vagy a tipikus diszkós/fesztiválos lányok nagy része igen komoly önértékelési gondokkal küzd, ami miatt jó nekik őrültségeket csinálni, így növelik az egójukat. A férfiak másabbak. Ők tényleg csak szexet akarnak, nem variálnak ennyit.
2019. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Meg hogyha mindig többet akarnának, akkor meg a híres kisugárzás alapján történő ítélőképességük dől meg, ha ennyire rosszul mérik fel a férfiak szándékát. Vagy pedig az igaz, amit a kérdésben írtam.
2019. ápr. 18. 08:17
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarnak mindig többet, ne butáskodj már.
2019. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Vonzódás nélkül nem tudnak. A férfiak sem, csak náluk alacsonyabb a léc általában.
2019. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Ezt az egyes írta.
2019. ápr. 18. 08:31
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, felnőtt embertől nem fogod ezt hallani, csak olyanoktól, akik valamiért próbálják túlidealizálni a nőket.

A szexuális vonzalom egy olyan ösztön, amihez nem feltétlenül kell szerelem vagy hasonló. Elég a vágy, nemtől függetlenül.

2019. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!