Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hagyják abba az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják abba az ismerkedést velem a nők?

Figyelt kérdés
2 napja is elkezdtem írogatni egy új csajjal és már le is törölt az ismerősei közül. Pedig normálisan elbeszélgettünk. Még nem is hívtam el randira, de ezek után már nem is fogom.

2019. ápr. 12. 21:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
60%
*Vagy az is lehet,hogy pl túl messzi voltál, és nem értél meg annyi erőfeszítést, v túl sok pénzbe került volna a találkozgatások , vagy van neki párja, és esetleg kereste, hogy van-e még nagyobb nagy Ő; de te nem voltál az, vagy nem a hosszú utazási idő meg a sok pénz miatt, hanem nemtom még mit akartam írni:)
2019. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Clay Morrow ***** válasza:
84%

"A férfiak intelligenciája a kommunikáció terén a béka segge alatt van, miközben a nőknek nagyon fejlett."


AHA. NEM. Írd ezt le még egyszer valahova máshova és rögtön kiröhögnek, talán itt még elhiszik. Ekkora kamut. Persze, a tiétek a fejlettebb, annyira fejlett a kommunikációs készségetek, hogy NULLA befektetett energiával egy teljes-valós képet tudtok alkotni egy férfi személyiségéről internetes hálózaton keresztül, mi ? :D A sok "uhm, igen, nem, idc, idk" válaszaitokból aztán tényleg áramlik a nagy intelligencia, az érdeklődés meg pláné. Nézz fel más, külföldi fórumokra, egy jó kis példa a reddit Tinder nevű alrovata, a legtöbb posztoló férfi, ők kezdik a beszélgetést és mindig valami frappánsat vagy érdekeset írnak, amire a nagy része a nőknek, "oh lol omg" vagy "yes"-vel válaszol.


"Pedig ez az első, és a legfontosabb szűrő a párválasztásnál egy nőnek"


Tényleg igen, ismerek egy csomó srácot aki írni nem tud rendesen, ékezetek nélkül, fogalmazni nem tud tisztán stb. - hoppá még is van nőjük és azok pedig tudnak írni :)

2019. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ő nem tiltott le, azóta is írogat, csak az ismerősei közül törölt. Nem vagyok túl messze tőle, csak 6 km-re lakok tőle. Azóta megírta, hogy szerinte nem tudunk jól elbeszélgetni mert nincs nagyon témánk őszerinte. Ha kérdek tőle valamit, válaszolgat, de magától nem írna semmit. Meg nem is mesél magáról semmit. Nem hiszem, hogy lenne valakije.
2019. ápr. 12. 23:49
 24/30 A kérdező kommentje:
Milyen külföldi utazás? Nem is beszéltünk arról, hogy szoktam-e külföldre utazni, nyaralni.
2019. ápr. 12. 23:52
 25/30 A kérdező kommentje:
És nem csak az 50 km miatt nem utazom nőhöz. Hanem azért mert 100 kilós, ronda nő, akinek 3 gyereke van az nem érdekel. De érdekes módon mindig a messze lakók akarnak találkozni. Én már csak akkor utaznék el, azon kívül, hogy tetszene a nő, ha ott is aludhatok és szexel velem. Csak egy sétafikára nem fogok én utazgatni.
2019. ápr. 13. 00:05
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
Akkor lehet,hogy azért, mert rögtön az ágyukban is akarsz aludni, és nnekik túl gyors vagy:)
2019. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem, ez sem igaz. Én nem szoktam arról beszélni, hogy egyből szexet akarok, mert nem is igaz. Az más dolog, ha egy messze lakó nőhöz csak szex miatt utaznék el. De közeli nővel más a helyzet.
2019. ápr. 13. 00:21
 28/30 A kérdező kommentje:
Ja és érdekesség képpen, volt egy nő aki mindenáron találkozni akart velem. Csupa szépeket mondott rám, mennyire tetszek neki és elutazott 50 km-ről a városomba találkozni. Élőben derült ki, hogy szakálla van. Szakállas nő volt. Látszott a borostája is, hogy borotválkozik. Valószínűleg hormon problémája miatt lehet. És még ő tartotta magát szépnek és azt mondta én egy rondaság vagyok őhozzá képest. Mondjuk azt sem értem minek utazott le hozzám, amikor megmondtam neki már a találka előtt, hogy én nem fogok őhozzá soha utazni.
2019. ápr. 13. 01:04
 29/30 anonim ***** válasza:
43%
Mikor leesik nekik hogy alkalmatlan vagy akkor tovább állnak.
2019. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#19 amúgy nem értem, miért kellene kötelezōen mindenkinek magyarázkodni. Úgy értem, pl. olyan embereknél, akikkel alapból nem tudunk beszélgetni próbálkozás ellenére sem, mert sok értetlenkedō, vagy semmitmondó szūkszavú válaszokat kapok, (annak ellenére, hogy az ilyen ember “ismerkedni akar” velem, beszélgetésben passzív, nem szól hozzá témákhoz), akkor annak meg minek magyarázkodjak?
2019. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!