Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különlegesen szép lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különlegesen szép lányokat sosem hagyják el?

Figyelt kérdés

Irigylem azokat a lányokat, akik természetesen szépek és úgy alakítják a párkapcsolataikat ahogy akarják.


Sosem leszek instagram modell, pedig akkor biztos nem kéne átélnem azt az érzést, hogy elhagynak.


2019. márc. 24. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
őket is megcsalják. csak a férfiak arra számitanak, hogy nem buknak le. Amikor meg lebuknak-hiába bánják-már késő lesz nekik a bánkodás.
2019. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ, kit fog ki. Az átlag pasi biztos nem hagyná el, mert örül, hogy beakadt neki egy olyan.


Egy alfahím elhagyná, mivel hozzá van szokva a szép nők társaságához, számára nincs benne semmi különösen, így ha felkelti más az érdeklődését, simán tovább lép.

2019. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A szépség csak egy külsőség, ugyanúgy elhagyják őket is, ha nem passzolnak az igények.
2019. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Az összes gyönyörű színésznő többször volt kapcsolatban, házasodott, újra házasodott. A szépség nem garancia a boldogságra. Amúgy én egy átlagos nő vagyok, sőt, van rajtam túlsúly rendesen, mégsem hagyott el soha senki. Én léptem ki mindhárom kapcsolatomból. És nem azért, mert akadt jobb, hanem mert egy idő után nem működött igazán és én nem akartam a langyos kakiban üldögélni.


A párkapcsolatot pedig senki nem tudja úgy alakítani, ahogy akarja, mert ez egy kétemberes dolog. Két embertől függ minden, ettől PÁRkapcsolat.

2019. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Mert szerinted a plázap.csáknak csak egy pasijuk van? Vajon miért van olyan sok kapcsolatuk? Talán mert nem tudnak megmaradni egy pasi mellett. Vagy egy pasi sokkal érettebb csajt akar, és ezért elhagyja őt.


Szánalmas vagy, hogy olyanért sírsz, ami nem külsőségtől függ,hanem belsőtől.

Képzeld, szép lányokat is megcsalják.

2019. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb nőt is unja már valaki.
2019. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdezőnek nem is a plázabébik jelentik a szép nőt. Egyébként én sem az ilyen műnőket tartom annak.
2019. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez is nagyon igaz, hogy megunja őket. Hogyha ez bekövetkezik, akkor az alfa gorilla keres magának egy másik díszladyt, aki bedől neki, és megint hülyíthet egy darabig.
2019. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy komoly kapcsolatban a külső már semmit nem számít. Hiába szép a lány, hogyha személyiségileg tök alkalmatlan kapcsolatra, hisztizik, éretlen, vagy éppen 0 kommunikációs képessége van és nem tudják megoldani a problémákat. Egy szép külső nagyon kevés egy kapcsolathoz.

Hogyha emellé még értelmes, intelligens, értékes is a csaj akkor meg pont ezért fogják dobni. Mert egyszerűen azok a férfiak akiknek nincs megfelelő önbecsülésük nem tudják azt megfelelően kezelni, hogy a lány sok téren "jobb" náluk. Olyan nő mellett tudnak megmaradni, akit kevesebbnek éreznek maguknál. Tehát ha még szép is, okos is akkor sajnos kevés férfi lesz akinek ettől nem lesz kisebbségi komplexusa és nem próbálja folyamatosan rombolni szegény csaj önbecsülését.

2019. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

"Irigylem azokat a lányokat, akik természetesen szépek"


A lányok nem természetesen is szépek, hanem természetesen szépek csak...

Amikor 1-2 lányon annyi smink van hogy spaklival lehet kaparni a nők meg azon ámuldoznak hogy de szép, az inkább taszító mint vonzó a férfiaknak.

Ismerek 1-2 lányt, akik kb semmit nem használnak egy szemceruzán meg egy spirálon kívül és mégis több férfi számára szépek mint az agyonsminkeltek.

(nem mellesleg, szerintem a smink rontja is a bőrt mivel alatta rohad kb napi 10-12 órát a nők arca, semmi szellőzéssel és csodálkoznak hogy csúnya a bőrük)

2019. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!