Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan szórakozóhelyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szórakozóhelyek, társkeresők az országban, ahova csak a különlegesen szép nőket engedik be/hagyják jóvá a regisztrációját?

Figyelt kérdés
Tudom a szépség valahol szubjektív is. De nem ismert valaki olyan weboldalalt, vagy helyet Budapesten (vagy az egész országban), ahova tipikusan csak a nagyon jó nők járnak, és úgymond "ciki", egy átlagos vagy csúnya nőnek betenni a lábát. Nevezzetek szemétnek, de engem csak az igazán különleges hölgyek érdekelnek.
2016. febr. 27. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden olyan hely ahol a törzsközönég gazdag középkorú/vén trottyokból áll és a csajok ezek között vadásznak egy kis lovetta után.
2016. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Oda téged nem fognak beengedni :D
2016. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A trottyos vénembereket kihasználó, lehúzó prostituáltak nem érdekelnek.

Nekem a különlegesen egyedien vonzó és erkölcsileg is értékelhető nők kellenek.

2016. febr. 27. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Azok ha 20-25 évesek akkor a szülészeten, masszív házasságban.

25-30 között óvodában, szülőin, gyerekboltban a gyerekeikkel és a férjükkel...

30 felette a suliban stb.


Amelyik csaj ilyen azt már 16 évesen megszerzni egy előrelátó srác és évtizedekig - vagy akár örökké - együtt lesznek.

2016. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Probalkozz Pesten a White Angel nevu helyen
2016. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nekik majd pont te kellenél? Ennél szánalmasabb kérdést a napokban nem láttam.
2016. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Osztom a 6-ost. Felületes barom a kérdező. Különleges lányok na persze ciki leírni, hogy csak a külső érdekel?
2016. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jopar eve tortent, h egy baratnommel elment valami klubba inni, tipikus csajos este akkor jottem vissza kulfoldrol, es a kidobo nem engedte be a csajt mert szerinte "nem illik a klub profiljaba". Persze mondta, h en bemehetek, en meg of korsz kihagytam.


A baratnom nem csunya, de teny h szemuveges, kicsit amolyan szurke eger, ha adna magara jo no lehetne, de nekem o mindenhogy szep, mert a baratom es szeretem. Szoval vannak ilyen klubok:-))

2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anno a Mammutban Budapesten volt egy hely, café valami, oda nem engedték be egy ismerősöm mert azt mondták fáradtnak tűnik. Amúgy pár szórakozóhelyen van facecontroll meg dresscode, nézz szét a neten. A galériákban nézz körül, hogy milyen emberek járnak oda. Társkereső szerintem nincs ilyen.
2016. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!