Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az ittenie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az itteniek a csúnya pasi szép nő párkapcsolatát?

Figyelt kérdés
Kapásból 3 ismerősömet megtudom mutatni, ahol a csinos a lány de a pasi nem annyira. És a pénz nem játszik közre!!!
2016. febr. 18. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy másoknak is annyira csinosak azok a lányok mint neked.
2016. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én hiszem, láttam ma is élő példát.
2016. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a szépség szubjektív.

egyébiránt mit jelent, hogy "a pasi nem annyira". mert szerintem csak azt, hogy nem a te eseted. Talán mindegyik torz arcú, ragyás púpos pali? Nem, ugye? :)

2016. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor szembe kellene nézniük a valódi hibáikkal ez pedig a legtöbb embernek roppant nehéz vmiért.
2016. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"nem annyira". Itt a kulcs. Tehát nem kisportolt testű, magas, jóképű, hanem simán csak átlagos. Aham. Tudod milyen ember az a ronda? Én kicsi vagyok és rusnya, hidd el, még véletlenül sincs olyan lány, aki legalább egy randira eljönne velem a külsőm miatt.
2016. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Mert valóban ronda pasit még soha nem láttunk nemhogy szép nővel, de még ronda nővel sem.
2016. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Muti kapásból azt a 3 ismerősöd és lesz is miről beszélnünk. A pénz pedig, "sosem" játszik közre! :D
2016. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kizart kerdezo

illetve mi neked a csinos

2016. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!