Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hagyják abba az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják abba az ismerkedést velem a nők?

Figyelt kérdés
2 napja is elkezdtem írogatni egy új csajjal és már le is törölt az ismerősei közül. Pedig normálisan elbeszélgettünk. Még nem is hívtam el randira, de ezek után már nem is fogom.

2019. ápr. 12. 21:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"A férfiak intelligenciája a kommunikáció terén a béka segge alatt van"

Szerintem meg te vagy gáz! Az ilyen nők is mint te csak unalomból irogatnak, visszajelölnek a FB-on csak azért, hogy megnézzék a képeimet. De valójában nem is akartok ti senkivel sem randizni és párt sem akartok.

2019. ápr. 12. 21:31
 12/30 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, de női szemmel te 10-ből nullás vagy.

De nyugi, pár fiatal kis krvát megdönthetsz, azoknak nincsenek minőségi elvárásaik.

2019. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"Ja, mert 50 km az olyan nagyon sok, mi? "

Igenis számít a távolság. A másik nő meg 180 km-re lakik, oda végképp nem utazok.

Egyáltalán nem a külsőre megyek, mert én olyan átlag alatti, mondhatni csúnya kinézetű nőkkel is elmentem már randizni, akikkel mások nem mentek volna. És sok kevésbé szép barátnőm is volt.

2019. ápr. 12. 21:37
 14/30 anonim ***** válasza:
59%
Felszínes, szarrágó, lusta, sóher, türelmetlen, lelkileg sivár, EQ-nulla vagy, aki végtelenül egoista. Eddig ez jött le az írásaidból. Ezért nem akarnak veled találkozni, én se tenném.
2019. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
70%
By the way 50 km eléggé lókuki távolság, már nem azért. :D
2019. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

#13


Párom és köztem 200 km volt a táv, egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. 4 és fél évig volt ennyi a táv, a két város között félúton taliztunk, amikor meg mind a kettőnknek jó volt, akkor egymásnál.

4 és fél év után összeköltöztünk. 6 éve együtt vagyunk boldogan.


Mondom én, áldozat és erőbefektetés nélkül nincs jutalom.

2019. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem is zsákutca az internetes ismerkedés."


Szerintem nem, mert több barátnőm lett már az internetről. Pl. a leghosszabb 7 éves kapcsolatomat is a netről találtam.

2019. ápr. 12. 21:45
 18/30 A kérdező kommentje:

"Szerintem minél hamarabb kell elhívni őket randira mert más csap le rájuk egy nőnek naponta 10-20 an írnak"


Ezt baromságnak tartom. Hiába írogatnak 20-an egy csajnak, úgyis azzal fog elmenni randizni, aki a legszimpatikusabb. Amelyik csaj meg minden sráccal elmegy találkozni, az meg döntésképtelen.

2019. ápr. 12. 21:53
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
7: Mert magyarázat nélkül tiltogatni 10 évesek módjára nagyon fejlett kommunikációra utal. Értem. Mesélj még.
2019. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
39%
Lehet,hogy túl érzelmes voltál nekik, vagy túlzottan v túl kevésbé magabiztos, vagy unalmas, vagy úgy ítélte meg, hogy intelligenciailag pl nem vagytok "egy súlycsoportban" vagy te vagy okosabb nála sokkal, vagy ő nálad, és ezért nem tudnátok olyan jól beszélgetni, kijönni, megérteni egymást. Vagy nem voltál neki elég bulizós, vagy túl bulizós voltál, vagy túl alacsony, vagy rájött, hogy nem vagy gazdag; mert pl nem akarsz felvágóskodni a cuccaiddal , vagy valami:) Ő meg a biztos egzisztenciára megy; meg örül,ha van a családban kocsi is, meg jó pozíciód van, állás területén; meg örül, ha kivitelezhető a magas életszínvonal mellett az évi egy külföldi nyaralás is pl. Vagy nemtom.
2019. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!