Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hagyják abba az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyják abba az ismerkedést velem a nők?

Figyelt kérdés
2 napja is elkezdtem írogatni egy új csajjal és már le is törölt az ismerősei közül. Pedig normálisan elbeszélgettünk. Még nem is hívtam el randira, de ezek után már nem is fogom.

2019. ápr. 12. 21:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Már akarnád se tudnád. XD

Valószínűleg nem voltál szimpatikus. Ehhez kell néha pár nap, hogy rájöjjön az ember.

2019. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Clay Morrow ***** válasza:
28%
Ne nagyon várj sok érkező ingert a női nem részéről interneten, csak unalomból járnak fel, nagyon kevés alkalommal vesznek komolyan ismerkedési formát. Nem lehetetlen, de ultra ritka.
2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Meg ne erőltesd magad, hogy esetleg részletesebben leírnád a problémádat.

Mi honnan tudjuk, hogy miért hagyják veled abba az ismerkedést? Az ujjunkból sz..pjuk talán ki a választ erre?


Bár, a kérdésed alapján sejtem, hogy mi lehet a probléma.

2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem minél hamarabb kell elhívni őket randira mert más csap le rájuk egy nőnek naponta 10-20 an írnak .én elbeszélgetek velük és még aznap lebeszélem hogy mikor randizunk .
2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Attól hogy letörölt, még ma is irogatott ímmel-ámmal. De amikor rákérdeztem, hogy kamerán nézzük meg egymást, azt írta vissza, hogy neki erőltetett.


Pedig ma már mindenkinek van okostelefonja, és a kamerán meg tudják nézni egymást. Ha a nő nem képes bekapcsolni a kamerát, akkor azzal be is fejeztem.


Bezzeg az 50-100 km-re levő nők meg hívnak találkozni, és van aki elhívott magához, hogy aludjak vele és szexelne is velem. De én messze nem utazom.

2019. ápr. 12. 21:25
 6/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Szerintem is zsákutca az internetes ismerkedés. Általában mindig tálalni szoktak eléggé vicces kifogásokat, hogy lekoptassanak. Ha ismerkedni akarsz, kizárólag "hús-vér" módon tedd, azaz olyan közegben, ahol az első pillanattól adott a fizikai kontakt.
2019. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert valószínűleg levette, hogy gáz vagy. A férfiak intelligenciája a kommunikáció terén a béka segge alatt van, miközben a nőknek nagyon fejlett. Pár nap beszélgetés alatt simán lejön, ha egy sráccal nagy gondok vannak. Simán el lehet dönteni, hogy lehet-e vele kezdeni valamit, vagy totál kuka. Miközben nektek férfiaknak semmi se jut el ebből a tudatotokig, csak a beszélgetés konkrét tartalma, de az, hogy hogyan fogalmazol, hogy reagálsz, milyen nézőpontból közelítesz, milyen szavakat használsz... stb - ebből semmi. Pedig ez az első, és a legfontosabb szűrő a párválasztásnál egy nőnek.
2019. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

De én első nap nem hívom randira. Egy pár napig hadd menjen az irogatás, jobb esetben felhívom telefonon és beszélek vele. De eddig mindig úgy volt amelyik csaj akart velem találkozni, az ki is mutatta és még ő kérdezte mikor találkozunk.

A többi csaj meg kamuzik, igéri, hogy majd-majd, de most nem érek rá stb.....

2019. ápr. 12. 21:27
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

"De én messze nem utazom."


Ja, mert 50 km az olyan nagyon sok, mi? Neked az kell, ami közel van, de ahogy látod az nincs.

De ha már egy kicsi erőt kéne belefektetni, utazni, arra meg már lusta vagy.


Erőbefektetés nélkül nincs jutalom.


Most akarsz kapcsolatot, vagy nem? Képes vagy egy picit áldozni arra, hogy legyen valakid? Ha nem, akkor meg se érdemled, hogy egyáltalán legyen valakid.

2019. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Na, máris tudom. Egy felszínes sggfej vagy, aki a külsőre megy. Magyarul nem a csaj lelke, személye érdekel téged, nem társat keresel, hanem az, hogy hogy néz ki, szívesen megdugnád-e.

Egy normális nő sem fog kapcsolatot kezdeni egy ilyen egyszerű véglénnyel, aki csak lukat keres a farkára.

2019. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!